Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Dokonalá Láska Alergia, svrbenie, podpora hojenia Jemný prírodný zásyp pre psy a väčšie cicavce 90 g

Kód: DL-L25-90
10 hodnotení
15,70 €
3 - 7 pracovných dní

Jemný prírodný zásyp na zapracovanie do srsti a kože je vhodný pri alergiách a pri kožnom diskomforte. Podporuje hojivé procesy a napomáha pri liečbe a hojení rán a zranení rôzneho pôvodu. Odstraňuje nepríjemné pocity svrbenia. Zmierňuje prejavy alergií rôzneho pôvodu.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 25 Alergie, svědění, podpora hojení jemný přírodní zásyp pro psy a větší savce

Jemný prírodný zásyp na zapracovanie do srsti a kože je vhodný pri alergiách a pri kožnom diskomforte. Aplikácia zásypom umožňuje použitie aj v teréne a nahrádza kúpanie a sprchovanie, ktoré nie je vždy príjemným zážitkom.

Podporuje hojivé procesy a napomáha pri liečbe a hojení rán a zranení rôzneho pôvodu. Odstraňuje nepríjemné pocity svrbenia. Zmierňuje prejavy alergií rôzneho pôvodu. Prípravok je vhodný pre všetky typy srsti aj pre bezsrsté zvieratá.

Aplikácia vhodná pri: alergia u psa, svrbenie kože, podpora hojenia

Spôsob použitia:  

1× až 2× denne odsypte primerané množstvo zásypu do dlaní a jemne votrite či zapracujte do srsti a kože. Väčšina zásypu sa vstrebe do kože a srsti. Zásyp je možné využiť aj na uľahčenie vytrhávania chĺpkov z ucha. Môžete používať dlhodobo. Je možné kombinovať s veterinárnym liečivom.

Zloženie:

Zelený íl, kukuričný škrob, emblika lekárska (amla), konopný olej, esenciálne oleje: ružové drevo, levanduľa úzkolistá, mrkva obyčajná (semená), geranium (pelargónia vonná), harmanček rímsky.

Unikátne zloženie zásypu prináša prospech pre srsť a kožu. Základom zásypu je totiž zmes zeleného ílu a suchého extraktu embiliky lekárskej (na východnej pologuli nazývanej amla). Tieto prírodné dary vyživujú a chránia kožu a sú pravým požehnaním proti svrbeniu a na podporu dohojovania.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce. Môže dočasne zafarbiť srsť zvieraťa. Pri aplikácii môže dôjsť k miernemu znečisteniu okolia. Len pre zvieratá. Nepoužívajte u samíc počas gravidity či dojčenia. Len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti:

2 roky od dátumu výroby. Dátum výroby na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Kôň
Životná etapa: Dospelý pes, Šteniatko, Senior
Hmotnosť: 90 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!