Dokonalá Láska Alergia, svrbenie, podpora hojenia Jemný prírodný zásyp pre psy a väčšie cicavce 90 g

Kód: DL-L25-90
7 hodnotení
15,70 €
Skladom

Jemný prírodný zásyp na zapracovanie do srsti a kože je vhodný pri alergiách a pri kožnom diskomforte. Podporuje hojivé procesy a napomáha pri liečbe a hojení rán a zranení rôzneho pôvodu. Odstraňuje nepríjemné pocity svrbenia. Zmierňuje prejavy alergií rôzneho pôvodu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Láska 25 Alergie, svědění, podpora hojení jemný přírodní zásyp pro psy a větší savce

Jemný prírodný zásyp na zapracovanie do srsti a kože je vhodný pri alergiách a pri kožnom diskomforte. Aplikácia zásypom umožňuje použitie aj v teréne a nahrádza kúpanie a sprchovanie, ktoré nie je vždy príjemným zážitkom.

Podporuje hojivé procesy a napomáha pri liečbe a hojení rán a zranení rôzneho pôvodu. Odstraňuje nepríjemné pocity svrbenia. Zmierňuje prejavy alergií rôzneho pôvodu. Prípravok je vhodný pre všetky typy srsti aj pre bezsrsté zvieratá.

Aplikácia vhodná pri: alergia u psa, svrbenie kože, podpora hojenia

Spôsob použitia:  

1× až 2× denne odsypte primerané množstvo zásypu do dlaní a jemne votrite či zapracujte do srsti a kože. Väčšina zásypu sa vstrebe do kože a srsti. Zásyp je možné využiť aj na uľahčenie vytrhávania chĺpkov z ucha. Môžete používať dlhodobo. Je možné kombinovať s veterinárnym liečivom.

Zloženie:

Zelený íl, kukuričný škrob, emblika lekárska (amla), konopný olej, esenciálne oleje: ružové drevo, levanduľa úzkolistá, mrkva obyčajná (semená), geranium (pelargónia vonná), harmanček rímsky.

Unikátne zloženie zásypu prináša prospech pre srsť a kožu. Základom zásypu je totiž zmes zeleného ílu a suchého extraktu embiliky lekárskej (na východnej pologuli nazývanej amla). Tieto prírodné dary vyživujú a chránia kožu a sú pravým požehnaním proti svrbeniu a na podporu dohojovania.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce. Môže dočasne zafarbiť srsť zvieraťa. Pri aplikácii môže dôjsť k miernemu znečisteniu okolia. Len pre zvieratá. Nepoužívajte u samíc počas gravidity či dojčenia. Len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti:

2 roky od dátumu výroby. Dátum výroby na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes, Kôň
Životná etapa: Dospelý pes, Šteniatko, Senior
Hmotnosť: 90 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!