Dokonalá Láska Alergia, svrbenie, podpora hojenia - šampón 100 ml

Kód: DL-AHSSAM-100
Akcia
2 hodnotenia
19,20 € –22 %
dokonala laska alergia svrbenie podpora hojenia sampon 100 ml
19,20 € –22 % 14,90 €
Skladom

Proti alergii, svrbeniu, na podporu hojenia. Inovatívny šampón pre psov s kokosovým olejom a rastlinnými silicami. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Láska 24  Alergia, svrbenie, podpora hojenia

Inovatívny šampón pre psov s kokosovým olejom a rastlinnými silicami. 

Podporuje hojivé procesy a napomáha pri liečbe a hojení rán a zranení rôzneho pôvodu. Odstraňuje nepríjemné pocity svrbenia. Zmierňuje prejavy alergií rôzneho pôvodu. Vyššia koncentrácia účinných látok zaisťuje lepší účinok. Krémová konzistencia umožňuje kvalitné rozmydlenie a hlbšiu priestupnosť do štruktúry chlpu a vrstiev kože. Kokosový olej je osvedčený kondicionér, vyživuje srsť a pôsobí pozitívne na kožu. 

Zloženie:

organický základ Crystal OPC Stephenson Group Limited, kokosový olej lisovaný za studena, esenciálny olej - ružové drevo, esenciálny olej - levanduľa úzkolistá, esenciálny olej - mrkva obyčajná (semená), esenciálny olej - geranium (pelargónia vonná), esenciálny olej - harmanček rímsky. 

Spôsob použitia:  

Dôkladne namočte srsť a kožu zvieraťa vlažnou až teplou vodou. Z kelímku naberte potrebné množstvo šampónu a vo vlhkých dlaniach ho ľahko rozmydlite. Dávku aplikujte na zviera a zapracujte ju do srsti a kože. Pre bežný umývací účinok nechajte pôsobiť 2-5 minút. Pri ťažkostiach so srsťou a kožou aplikujte šampón, potom zabaľte psa do uteráka a nechajte pôsobiť až 10-20 minút, podľa závažnosti problému. Po uplynutí doby zviera vždy dôkladne opláchnite vodou, až kým všetka pena nezmizne. 

Dávkovanie:  

V prípade potreby aplikujte šampón 1 × až 3 × týždenne do vymiznutia ťažkostí. Prípravok môžete používať i dlhodobo. 

Veľkosť dávky a doba pôsobenia sú individuálne. Uvedené tabuľky sú orientačné a dávky možno upravovať podľa potreby. 

dokonala-laska-alergia--svrbenie--podpora-hojenia-sampon-100-ml-2

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Liek nie je určený pre gravidné suky. Prípravok nie je vhodný pri epilepsii. Nepodávajte vnútorne. 

Veterinárny prípravok.

Len pre zvieratá.

Liek je určený pre psy.

Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby. Dátum výroby na etikete. 

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes
Objem: 100 ml

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!