Dokonalá Láska Starostlivosť o uši v intenzívnom režime 10 ml

Kód: DL-UI-10
6 hodnotení
15,98 €
Skladom

Pre starostlivosť o uši s výskytom zápalu alebo nadmernou produkciou ušného mazu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre starostlivosť o uši s výskytom zápalu alebo nadmernou produkciou ušného mazu.

Dávkovanie a návod na použitie: 

Kvapnite 2 až 5 kvapiek do ušného kanálika a zvonka premasírujte koreň ucha a okolie. Vyplavený maz a nečistoty utrite z ušnice. Prevádzajte podľa intenzity problému 1x až 4x denne. Tiež môžete 10 kvapiek nakvapkať na tampón a veľmi opatrne ho vložiť do ústia zvukovodu na dobu 20 minút. Pozor, tampón musí byť tak veľký, aby neprepadol do ušného kanálika.

V prípade kvasinkových infekcií dôrazne odporúčame ošetrovať aj ďalšie časti tela, ktorá s postihnutým uchom prichádzajú do kontaktu. Jedná sa predovšetkým o medziprstie na labkách.

Zloženie: 

rastlinné silice - Matricaria recutita, Anthemis nobilis, Melaleuca viridiflor, Citrus bergamia, Thymus vulgaris, Lavandula angustifolia; zastudena lisované oleje: ľanový, mandľový, olivový, repkový, slnečnicový; extrakt z grapefruitových jadier, vitamín E

Neobsahuje alkohol. 

Zmes zastudena lisovaných olejov s rastlinnými silicami. 

Sklenená fľaštička s kvapkacou pipetou. 

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!