Dokonalá Láska Starostlivosť o uši v intenzívnom režime 30 ml

Kód: DL-L04-30
3 hodnotenia
30,20 €
Skladom

Pre starostlivosť o uši s výskytom zápalu alebo nadmernou produkciou ušného mazu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Láska 04 péče o uši Intenzivní režim Záněty, infekce, bolestivé ucho

Pre starostlivosť o uši s výskytom zápalu alebo nadmernou produkciou ušného mazu. Účinné látky podporujú odvod ušného mazu a pomáhajú udržať normálny stav v ušnej dutine. Zdravé ucho je hladké, ružové, bez zápachu a výtoku, nebolestivé. Veterinárny prípravok pre psov.

Dávkovanie a návod na použitie: 

Do ušného kanálika kvapnite 2 až 5 kvapiek a zvonka premasírujte koreň ucha a okolie. Prípadne vytrite ucho zvnútra tampónom s nakvapkanou zmesou (až 10 kvapiek). Jemne premasírujte zvonka koreň ucha a okolie. Vyplavený maz a nečistoty vytrite z ušnice. Tento úkon vykonávajte podľa intenzity problému 1x až 4x denne. Tiež môžete 10 kvapiek nakvapkať na tampón a veľmi opatrne ho vložiť do ústia zvukovodu na dobu 20 minút. Pozor, tampón musí byť tak veľký, aby neprepadol do ušného kanálika.

cisteni-usi-1

Zloženie: 

Olivový olej, slnečnicový olej, extrakt z grapefruitových semien (grapefruitový extrakt, olivový olej), vitamín E, esenciálne oleje - levanduľa úzkolistá, niaouli (Melaleuka zelenkastá), bergamot (citroník bergamotový), harmanček rímsky, rumanček pravý, tymián obyčajný.

Upozornenie:

Pred použitím vždy pretrepte! Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použitelnosti: 1 rok od dátumu výroby

Číslo schválenia: 103-18/C

 

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!