Dokonalá Láska Starostlivosť o oči, 50 ml

Kód: DL-OCI-50
16 hodnotení
14,40 €
Skladom

Aromaterapeutické kvapky na starostlivosť o oči psov, mačiek a ďalších spoločenských zvierat - vhodné na výtoky a zápaly očí.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Zmes rastlinných hydrolátov pre starostlivosť o očné okolie s pozitívnymi vlastnosťami pre kondíciu zraku a očného orgánu.

Veľmi jemným spôsobom dekontaminuje, hydratuje a napomáha regenerácii kožných buniek a zahojenie citlivých miest oka a očného okolia.

Spôsob použitia:

Naneste zmes na tampón alebo veľmi jemnú látku a jemne utierajte očné okolie, môžete veľmi jemne vytrieť očný kanálik. Zmes je možné nakvapkať aj priamo na ošetrené miesta. Zmes je neškodná a nespôsobuje podráždenie sliznice. Prípravok môžete použiť aj pre očistenie a starostlivosť o ďalšie citlivé miesta na tele.

Pokiaľ má zviera tendenciu zmes inhalovať alebo olizovať, doprajte mu to. Ak sledujete výraznú tendenciu k vnútornému užívaniu, môže sa jednať o dôležitý diagnostický údaj. V prípade potreby nás kontaktujte, odporučíme vám ďalší postup (farmakognóziu).

Prípravok Dokonalej Lásky Starostlivosť o oči je veľmi vhodný k hygiene očného okolia, výplach očí napríklad v prítomnosti cudzieho telesa, či prachu. Jemný roztok hydrosolov, možno naniesť na vatový, alebo gázový tampón a oči ošetriť, alebo možno priamo aplikačnou špičkou oko vypláchnuť prúdom tekutiny. Je dôležité byť opatrný, aby nedošlo k poraneniu oka najmä u nepokojných psíkov.

Tip Dokonalej Lásky na údržbu očného okolia:

Ako ošetriť očné okolie pri nadmernom výtoku sĺz a ich usadzovanie na chlpoch? Každý deň zaschnutý výtok rozmáčajte tampónom s prípravkom Starostlivosť o oči. Dvakrát týždenne očistené chlpy ošetrite kvapkou mandľového oleja, ktorý si rozotrite medzi prstami a vmasírujte do chlpov.

Tento malý fígeľ zabezpečí, že slza bude po chlpoch stekať, nezoxiduje a nebude dochádzať k pigmentovej zmene na zaťažovaných chlpoch (nepekné zafarbovanie srsti v okolí očí). Ak sú chlpy od sĺz už zničené, je takisto nutné takto ošetrovať - novo narastajúci chlp už bude pekný.

Zloženie:

Anthemis nobilis hydrosol, Centaurea cyanus hydrosol

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom.

Určené pre psov, mačky a ďalšie spoločenské zvieratá v záujmovom chove.

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!