Energy Etovet 30 ml

Kód: EN-ETOVET30
11 hodnotení
Značka: Energy
16,70 € 55,67 € / 100 ml
Skladom

Etovet je vhodný na upokojenie pri rušivých vplyvoch, ako je napríklad cestovanie, búrka alebo hluk od pyrotechniky pri silvestrovských či iných oslavách. Všeobecne pomáha upokojiť hyperaktívne a nesústredené správanie a zvieratá sa vďaka nemu dokážu lepšie koncentrovať. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Etovet je prírodný preparát bylinného pôvodu, ktorý ovplyvňuje predovšetkým psychiku zvierat. Pôsobí na tlmivé mozgové centrá a miechové a autonómny nervový systém. Vďaka tomu zvyšuje schopnosť koncentrácie zvieraťa a spôsobuje jeho upokojenie. Celkovo tiež zvyšuje jeho výdrž a vytrvalosť. Etovet je vhodný na upokojenie pri rušivých vplyvoch, ako je napríklad cestovanie, búrka alebo hluk od pyrotechniky pri silvestrovských či iných oslavách. 

Všeobecne pomáha upokojiť hyperaktívne a nesústredené správanie a zvieratá sa vďaka nemu dokážu lepšie koncentrovať. Posilňuje tiež ich dlhodobú pamäť. 

Preventívne ho možno podávať pre zlepšenie mentálnych schopností zvieraťa, ako je učenie a koncentrácia.

Preparát môžete zvieraťu podať napriamo. Ak to nie je možné, možno odporúčanú dávku nakvapkať na maškrtu alebo do jedla, prípadne aj do malého množstva vody.  

Dôležité upozornenie!

Nepodávajte Etovet pri pokročilom zápale pľúc (pri kašli) a ťažkom zápale hrubého čreva a kože. Nie je tiež vhodný pre gravidné samice. 

Zloženie: 

olej z morskej ryby Engraulis japonicus (500 mg v jednej kapsule) s obsahom kyseliny eikosapentaenovej (EPA) – min. 18%, kyseliny dokosahexaenovej (DHA) – min.12%, kyseliny olejovej (OA) – min. 12%, želatína – kapsuly, glycerín, voda, vitamín E (2,5 mg v jednej kapsule). 

Odporúčané dávkovanie:

Podávajte bez prestávky najdlhšie počas 3 týždňov. 
Reakcia organizmu na koncentrát je individuálna. Vo väčšine prípadov spoznáte zmenu už za 3 dni. Potom sa môže zdravotný stav vrátiť na začiatok a až potom sa pomaly zlepší, ale už s dlhodobým účinkom. 

Dávkujte podľa hmotnosti zvieraťa: 

Do 10 kg: 2x denne (ráno a večer) 2 kvapky 
10 - 100 kg: 2x denne (ráno a večer) 1 kvapka na každých začatých 10 kg hmotnosti 
Nad 100 kg: 2x denne (ráno a večer) 5 kvapiek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti. 

Po 3 týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. Pokiaľ bude potrebné použiť Etovet opakovane, napr. pri chronických problémoch, urobte po 3 týždňoch užívania vždy 1 týždeň pauzu.  

Skladovanie: 

Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. 
Výrobok je nevyhnutné skladovať na suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10–25 °C a chrániť pred mrazom.
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete. 

Výrobok bol vyvinutý, vyrobený a kontrolovaný v zhode s požiadavkami normy  ISO 9001:2008. 

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.