cdVet Výživa nervov

Kód: CDV-3731 CDV-3732 Zvoľte variant
5 hodnotení
Značka: cdVet
23,90 € 39,90 € od 23,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Prírodný doplnok výživy pre nervózne a bojazlivé zvieratá. Dlhodobo podporuje vyrovnanosť a zlepšuje životnú pohodu, zlepšuje koncentráciu a osvedčil sa tiež u jedincov s poruchami správania.

 

 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Pre nervózne jedince, zvieratá v novej životnej situácii. Dlhodobo podporuje vyrovnanosť a zlepšuje životnú pohodu, zlepšuje koncentráciu a osvedčil sa tiež u jedincov s poruchami správania.

cdVet Výživa nervov (Nervennahrung) je uvoľňujúci a upokojujúci prírodný doplnok výživy pre nervózne a bojazlivé zvieratá. Doplnok podporuje vyrovnanosť a lepšiu životnú pohodu, bez toho, aby narušil schopnosť koncentrácie.

Príčiny nervozity - Stres je celkom normálna reakcia tela. Popri mnohých rôznych faktoroch môže byť dlhodobý stres vyvolaný napr. nedostatočnou výživou. Existuje mnoho vitamínov, minerálnych látok a sekundárnych rastlinných látok, z ktorých môžu profitovať oi. bojazlivé, nepokojné a ľahko výbušné zvieratá. Príčinou stresu, nervozity a porúch správania býva často tiež neprirodzená výživa a toxické látky, ktoré organizmus zaťažujú a negatívne ovplyvňujú tiež nervy, mozog, a tým aj správanie.

Prirodzené upokojenie - cdVet Výživa nervov dopĺňa chýbajúce živiny a spoločne s upokojujúcimi cdVet bylinami (medovka, ľubovník) prináša vyrovnanosť a životnú pohodu bez negatívneho ovplyvnenia bdelosti alebo koncentrácie.

Zloženie:

Zvápenatelé morské riasy, sladové klíčky, listy medovky, koreň pivonky, vňať ľubovníka, pivovarské kvasnice. 

Analytické zložky:

Hrubý proteín 13,9% • vláknina 9,2% • tuk 1,7% • Popol 31,1% • popol nerozpustný v HCl 7%

Syntetické pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny

Doplnok neobsahuje žiadne umelé vitamíny, minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.

Žiadna chémia

cdVet Výživa nervov je zložená z čisto prírodných látok, ktoré sú vypísané v zložení.

Žiadne zaťaženie

Umelé látky v krmivách a v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby.

Ako spoznáme syntetické látky - neľahko.

Často býva ich množstvo udávané v presných merných jednotkách (IE, mg, mcg pod.). 

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

  • Mačky: 1/3 odmerky
  • Malí psi: ½ odmerky
  • Strední psi: ¾ odmerky
  • Veľkí psi: 1 odmerka

Odmerka je vnútri balenia a zodpovedá cca 5,5 g.

Upozornenie: Malú účinnosť zaznamenáme u psov, ktorí sú od prírody agresívni. Nástup účinkov inak trvá približne 8 dní a približne 8-10 dní po ukončení podávania môže uvoľňujúce a upokojujúce efekt cdVet výživy nervov u niektorých jedincov odznieť. 

Odporúčaná doba podávania:

cdVet výživu nervov podávame po dobu najmenej 30-60 dní. Jedná sa o znamenitý (čisto prírodný) produkt, ktorý organizmu zvieraťa dopĺňa chýbajúce prírodné látky. Preto ho môžeme pri polovičnom dávkovaní podávať pravidelne. 

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Zvápenatelé morské riasy - prírodný zdroj vápnika a horčíka, rovnako ako mnohých ďalších dôležitých výživných mikrolátok a stopových prvkov.

Sladový kvet - vysoký obsah vitamínov, enzýmov a minerálnych látok

Medovka - znižuje stres, ukľudňuje, podporuje zažívanie, má protivírusové účinky, pomáha znižovať krvný tlak

Koreň pivonky - posilňuje nervový aparát, znižuje napätie hladkého svalstva

Ľubovník - pôsobí proti opuchom, je adstringentný (sťahujúci), antibakteriálny, upokojuje, je vhodný pri nervových problémoch, je protizápalový, utišuje kŕče a bolesť, uvoľňuje hlieny a celkovo posilňuje organizmus

Pivovarské kvasnice - sú bohaté na prírodné vitamíny B, stopové prvky a esenciálne aminokyseliny. Majú probiotické účinky, podporujú trávenie, zlepšujú prijímanie výživných a vitálnych látok v čreve, viažu toxíny a choroboplodné zárodky, podporujú ochrannú bariéru črevnej sliznice a nešpecifický imunitný systém čreva.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes, Mačka
Problém: Nervozita, Stres, Úzkosť
Hmotnosť: 180 g / 450 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.