cdVet Bio Bachove kvety - Záchrana 20 ml

Kód: CDV-BKZ-20
10 hodnotení
Značka: cdVet
22,90 €
Skladom

cdVet Bio Bachove kvety Záchrana (Bio-Bachblüten SOS) poskytnú prvú pomoc pri veľkej psychickej záťaži, prinášajú rýchle upokojenie. Určené pre psy, mačky, kone a iné zvieratá. Bez umelých chemických prímesí.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

cdVet Bio Bachove kvety Záchrana (Bio-Bachblüten SOS) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety zo slivky čerešňoplodnej, plamienka plotného a netýkavky v Bio kvalite.

Pomoc v situáciách - cdVet Bio Bachove kvety Záchrana podporujú psychickú pohodu a harmonizujú organizmus ako celok. Bachovky Záchrana sú prvá pomoc v situáciách ako napríklad stres, panika, Silvester, tragická udalosť, strata blízkeho alebo návšteva veterinára.

Dopĺňajú výživu - Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprospešného) alkoholu kvalitný terapeutický cdVet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného média) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

100% bezpečné - cdVet Bio Bachove kvetové esencie Záchrana je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absencii alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

Zloženie:

Zloženie - Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, slivka čerešňoplodná, plamienok plotný, netýkavka, devätorník, bledavka.

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácie EÚ poľnohospodárstva.

Alkohol ani cukor - cdVet Bio Bachove kvety Záchrana neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

  • Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cdVet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.
  • Žiadna chémia - cdVet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.
  • Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).
  • Ako ich spoznáme - Iba umelé vitamíny sa dajú vážiť a dávkovať. Či ak sa jedná o následne pridanej umelé látky poznáme podľa merných jednotiek ( IE, mg, mcg pod.), v ktorých sa ich množstvo udáva.

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%; hrubý tuk 99,4%; Vláknina <0,5%; Popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

Mačky a psy: 2 kvapky na 5 kg telesnej váhy 1 až 2 x denne alebo podľa potreby

Kone: 10 kvapiek 3 x až 4 x denne alebo podľa potreby

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Slivka čerešňoplodná (Prunus cerasifera): vhodná pri neovládateľnom a kompulzívnom správaní, nepríčetnosti; pomáha navodiť pokoj a sebaovládanie; pre zvieratá so sebadeštruktívnym správaním, s opakujúcimi sa fóbiami, pre zvieratá trpiace kŕčovými stavmi (epilepsia), s extrémnymi reakciami (hystéria, agresia, panika, usmrcovanie mláďat ...)

Plamienok plotný (Clematis vitalba): pomáha získať pozornosť a sústredenie, vhodný pri roztržitosti a nezáujme o aktuálnu situáciu; pre zvieratá, ktoré sa nevedia sústrediť, sú zmätené, znudené či "duchom neprítomné", bez záujmu, spavé; pri šoku, zrútení, strate vedomia, apatii, epileptických záchvatoch, po operácii, pri predčasnom starnutí.

Netýkavka žliazkatá (Impatiens glandulifera): pomáha získať chuť spolupracovať, navodiť pokoj a trpezlivosť, vhodná pri podráždenosti, neochote, netrpezlivosti; pre zvieratá, ktoré sú netrpezlivé, nedočkavé, hyperaktívne, nepokojné, skôr chudé; uľavuje od kŕčov, vhodná pri kožných a zažívacích problémoch, ktoré pravdepodobne nesúvisia so stravou.

Devätorník peniažtekový (Helianthemum nummularium): pomáha získať odvahu a statočnosť pri extrémnom strachu a panike, vhodný pri mimoriadnom dese, kedy je zviera nebezpečné svojmu okoliu, alebo sa napr. bojí chodiť von; pre zvieratá, ktoré sa snažia uniknúť v akejkoľvek im podozrivej situácii - škriabu, kopú a hryzú.

Bledavka chocholíkatá (Ornithogalum umbellatum): pomáha liečiť všetky formy šoku a obnovovať psychický aj fyzický pokoj; vhodný pre zvieratá po nehodách, traumách, počas smútku, alebo pri dlhodobom utrpenia (hladovanie, krutosť); pomôcť môže aj u alergií a telesných stavov, ktoré sú pôvodne vyvolané šokom alebo traumou.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Objem: 20 ml
Zvieratko: Pes, Šteniatko, Mačka, Mačiatko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.