cdVet Bio Bachove kvety - Apatia 20 ml

Kód: CDV-3743
6 hodnotení
Značka: cdVet
22,90 €
3 - 7 pracovných dní

cdVet Bio Bachove kvety Apatia (Bio-Bachblüten Pflegefall) pomáhajú v životných situáciách ako napríklad apatia, rezignácia, nechuť k jedlu, k pohybu, vysilenie po operácii alebo po dlhej chorobe, kedy zvieraťu chýba iskra a cíti sa unavené.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Apatia, rezignácia, bez chuti do jedla, vysilenie po operácii, po dlhej chorobe

cd Vet Bio Bachove kvety Apatia (Bio-Bachblüten Pflegefall) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety v Bio kvalite z týchto rastlín: Hrab, Oliva, Planá alebo šípková ruža, Zemežlč

Pomoc v situáciách - cd Vet Bio Bachove kvety Apatia podporujú psychickú pohodu a harmonizujú organizmus ako celok. Apatia pomáha v životných situáciách ako napríklad apatia, rezignácia, nechuť k jedlu, k pohybu, vysilenie po operácii alebo po dlhej chorobe, kedy zvieraťu chýba iskra a cíti sa unavené.

Dopĺňajú výživu - Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprínosného) alkoholu kvalitný terapeutický cd Vet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného media) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

100% bezpečné - cd Vet Bio Bachove kvetové esencie Apatia je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absencii alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

Zloženie cdVet Bio Bachove kvety Apatia:

Zloženie - Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, hrab, oliva, šípková ruža, zemežlč, plamienok plotný

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácie EÚ poľnohospodárstva.

Alkohol ani cukor - cd Vet Bio Bachove kvety Apatia neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cd Vet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.

Žiadna chémia - cd Vet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).

Ako ich spoznáme - Iba umelé vitamíny sa dajú vážiť a dávkovať. Či sa jedná o následne pridané umelé látky zistíme podľa merných jednotiek ( IE , mg , mcg pod.), v ktorých sa ich množstvo udáva.

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%; hrubý tuk 99,4%; Vláknina <0,5%; Popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

Mačky & psy: 2 kvapky na 5 kg telesnej váhy

Kone: 10 kvapiek 3 x až 4 x denne

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Hrab (Carpinus betulus): vhodný pri slabosti a vyčerpaní, únave a letargii; posilňuje vitalitu; vhodný pre zvieratá po dlhodobej vynútenej nečinnosti, tiež napr. pri ochoreniach, ktoré sa najhoršie prejavujú na začiatku dňa a postupne sa počas dňa lepšie, je vhodný aj pre dlhodobú podporu zvieraťa pri ochorení rakovinou

Oliva (Olea europaea): pomáha liečiť úplné vyčerpanie, mdloby; obnovuje sily a schopnosť regenerácie; vhodná u slabých a fyzicky alebo psychicky vyčerpaných zvierat, pri anémii, vyčerpávajúcich záchvatoch, pri zotavovaní po operácii a rekonvalescencii, pri dlhodobých stresujúcich ochoreniach

Planá alebo šípková ruža (Rosa canina): pomáha v prípade apatie a rezignácie; vhodná pre zvieratá v kritickom stave (studené telo), pri dlhej vyčerpávajúce chorobe, pri chronickom smútku a nezáujme; tiež v prípadoch, keď sa zviera odmieta pohybovať, keď nejaví záujem o potravu, pre zvieratá opustené (v útulkoch, Zoo ...)

Zemežlč (Centaurium umbellatum): pomáha pri nedostatku asertivity, pri slabej vôli a servilnosti; posilňuje odolnosť a osobitosť; vhodné pre zvieratá, ktoré sú príliš submisívne a podriadené, ďalej pre prepracované či preťažované zvieratá, prípadne pre zvieratá s oslabenou imunitou, po akútnej chorobe alebo po úraze

Plamienok plotný (Clematis vitalba): pomáha získať pozornosť a sústredenie, vhodný pri roztržitosti a nezáujme o aktuálne situáciu; pre zvieratá, ktoré sa nevedia sústrediť, sú zmätené, znudené či "duchom neprítomné", bez záujmu, spavé; pri šoku, zrútení, strate vedomia, apatii, epileptických záchvatoch, po operácii, pri predčasnom starnutí.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes, Šteniatko, Mačka, Mačiatko, Gravídna mačka, Gravídna sučka
Objem: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.