cdVet Bio Bachove kvety - Rivalita 20 ml

Kód: CDV-3746
Akcia
7 hodnotení
Značka: cdVet
22,90 € –13 %
cdvet bio bachove kvety rivalita 20 ml
22,90 € –13 % 19,90 €
Skladom

cdVet Bio Bachove kvety Rivalita (Bio-Bachblüten Rupel) pomáhajú psom v situáciách ako napríklad prílišná rivalita a súperivosť, hrubé a neotesané správanie.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Prílišná rivalita a súperivosť, hrubé správanie, ničenie nábytku

cd Vet Bio Bachove kvety Rivalita (Bio-Bachblüten Rupel) je zmes energetizujúcich kvetových esencií podľa Dr. Bacha na báze prírodných olejov bez alkoholu a bez cukru. Základom sú kvety v Bio kvalite z týchto rastlín: Cesmína ostrolistá, Buk lesný, Vínna réva, Netýkavka.

Pomoc v situáciách - cd Vet Bio Bachove kvety Rivalita podporujú psychickú pohodu a harmonizujú organizmus ako celok. Rivalita pomáha u psov v situáciách ako napríklad prílišná rivalita a súperivosť, hrubé a neotesané správanie.

Dopĺňajú výživu - Nosičom esencií je namiesto (zdraviu neprínosného) alkoholu kvalitný terapeutický cd Vet pupalkový a mandľový olej v Bio kvalite. Oba oleje (okrem úlohy nosného media) dopĺňajú výživu o esenciálne mastné kyseliny, organické minerálne látky, stopové prvky a vitamíny.

100% bezpečné - cd Vet Bio Bachove kvetové esencie Rivalita je produkt schválený ako doplnok stravy pre psov, mačky, kone a ďalšie zvieratá. Vďaka čisto prírodným Bio komponentom, absencii alkoholu a cukru, ktoré organizmus zaťažujú je 100% bezpečný aj pre mláďatá (šteňa, mačiatko), gravidné a dojčiace zvieracie mamy.

Zloženie cdVet Bio Bachove kvety Rebélia:

Zloženie - Pupalkový olej, mandľový olej, rastlinný vosk, cezmína ostrolistá, buk lesný, vínna réva, netýkavka žliazkatá, slivka čerešňoplodná, žltá vŕba, horčica divoká

BIO kvalita - Oleje a kvety pochádzajú z certifikovanej a pravidelne kontrolovanej biologickej produkcie DE-ÖKO-001, ktorá spĺňa prísnejšie kritériá ako trhová BIO certifikácie EÚ poľnohospodárstva.

Alkohol ani cukor - cd Vet Bio Bachove kvety Rebélia neobsahujú alkohol ani cukor, ktoré organizmus zaťažujú.

Umelé pridané látky: ŽIADNE

Žiadne umelé vitamíny - Doplnok výživy cd Vet Bio Bachove kvety neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne umelé minerálne látky, žiadne syntetické konzervanty ani lacné plnivá.

Žiadna chémia - cd Vet Bio Bachove kvety je zložený z čisto prírodných látok (žiadna chémia). Preto nemá vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Žiadne zaťaženie - Umelé látky v doplnkoch výživy organizmus zaťažujú. Následkom chemickej záťaže sú civilizačné choroby (tiež alergie, kožné problémy alebo rakovina).

Ako ich spoznáme - Iba umelé vitamíny sa dajú vážiť a dávkovať. Či sa jedná o následne pridané umelé látky zistíme podľa merných jednotiek ( IE , mg , mcg pod.), v ktorých sa ich množstvo udáva.

Analytické zložky:

Hrubý proteín <0,3%; hrubý tuk 99,4%; Vláknina <0,5%; Popol <0,4%

Odporúčané dávkovanie na jeden deň:

2 kvapky na 5 kg telesnej váhy 3 x až 4 x denne

Účinky obsiahnutých prírodných látok:

Cezmína ostrolistá (Ilex axuifolium): vhodná pri prehnanej podozrievavosti až pomstychtivosti, navodzuje veľkorysosť; pre zlomyseľné zvieratá, prípadne zvieratá, ktorá neznášajú určité veci (poštárov, veterinára...), alebo žijú v skupine, kde spolu dobre nevychádzajú; vhodné pri veľmi vážnych alergiách, náhlych horúčkach

Vínna réva (Vitis vinifera): lieči príliš dominantné, teritoriálne správanie, pomáha harmonizovať osobnosť prirodzeného vodcu; vhodná pre agresívne sa správajúce zvieratá, ktoré sa snažia ovládať ostatné; pri bezohľadnom správaní, šikanovaní

Žltá vŕba (Salix vitellina): pri stavoch zlomyseľnosti a vzdorovitosti, pomáha navodzovať dobrú náladu; vhodná pre náladové a trucovité zvieratá, tiež napr. pre psov, ktorí ničia najmä pánov majetok, robia schválnosti, močia na veci svojho pána

Buk lesný (Fagus sylvatica): v prípade netolerantnosti navodzuje väčšiu flexibilitu a znášanlivosť; pre zvieratá, ktoré ťažko znášajú zmenu režimu, sú "popudlivé" až nahnevané, nervózne; zvieratá, ktoré ťažko znášajú zmenu klímy, alebo ktorým vadia určité látky v okolí a prejavuje sa u nich alergia (napr. na trávy)

Slivka čerešňoplodná (Prunus cerasifera): vhodná pri neovládateľnom a kompulzívnom správaní, nepríčetnosti; pomáha navodiť pokoj a sebaovládanie; pre zvieratá so sebadeštruktívnym správaním, s opakujúcimi sa fóbiami, pre zvieratá trpiace kŕčovými stavmi (epilepsia), s extrémnymi reakciami (hystéria, agresia, panika, usmrcovanie mláďat...)

Horčica divá (Sinapsis arvensis): vhodná pri depresiách, vznikajúcich bez jasnej príčiny, pomáha získať vyrovnanosť a rozptýliť melanchóliu; pre psy, ktoré sú "na dne"; u chorôb s rýchlym nástupom, alebo v situáciách, kedy "niečo nehrá" - ale nevieme, čo

Netýkavka žliazkatá (Impatiens glandulifera): pomáha získať chuť spolupracovať, navodiť pokoj a trpezlivosť, vhodná pri podráždenosti, neochote, netrpezlivosti; pre zvieratá, ktoré sú netrpezlivé, nedočkavé, hyperaktívne, skôr chudé, nepokojné; uľavuje od kŕčov, vhodná pri kožných a zažívacích problémoch, ktoré pravdepodobne nesúvisia so stravou

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes, Šteniatko, Gravídna sučka
Objem: 20 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.