cdVet Antistres Calma pre psy a mačky 100 ml

Kód: CDV-6863
5 hodnotení
Značka: cdVet
35,90 €
3 - 7 pracovných dní

Prípravok pre psy, mačky a kone, určený na upokojenie v stresujúcich situáciách. Obsahuje ľubovník a medovku, bez syntetických pridaných látok.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Upokojenie pred stresom (sám doma, jazda autom, návšteva veterinára) – krátky účinok.
cdVet Antistres Calma je prírodný prípravok z cdVet bylín pre krátkodobé upokojenie pred stresujúcou situáciou ako je napríklad strach z osamelosti doma, nepokoj pri jazde autom, návšteva veterinára, nervozita pred výstavou, športom a podobne. Upokojujúce účinky má predovšetkým kombinácia hyperforínu obsiahnutého v ľubovníku a seskviterpénov z medovky.

Aplikujeme vopred - zmes koncentrovaných tinktúr je získaná studeným vylúhovaním z kvetu osvedčených bylín (medovka, ľubovník), ktoré majú upokojujúce účinky - cdVet Antistres Calma podávame 15 až 30 minút pred stresujúcou situáciou.

Prirodzená pomoc - čisto prírodná tinktúra z bylín cdVet Antistres Calma prináša vyrovanosť a upokojenie bez zníženia bdelosti alebo koncentrácie (prirodzená pomoc bez vedľajších účinkov).

Zloženie:

Ľubovník, medovka.

Syntetické pridané látky: ŽIADNE
Poznámka: Doplnok výživy cdVet Calma neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty a pod.). Zmiešaný je iba z čisto prírodných komponentov. Preto nemôže mať vedľajšie účinky a nehrozí nebezpečenstvo z nechceného predávkovania.

Odporúčané dávkovanie:

Calma by sa mala podávať cca 30 minút pred výstavou alebo inou stresujúcou situáciou.
Dávkovanie sa riadi váhou zvieraťa a mierou rozrušenia, preto nie je presne uvedené.

Rámcovo sa riadime týmto odporúčaním:
malý pes, mačka: 2 – 5 kvapiek
stredný pes: 5 – 10 kvapiek
veľký pes: 10 – 20 kvapiek

Po cca 2 hodinách alebo podľa potreby zopakovať.

Účinky obsiahnutých látok:

Medovka: tíši kŕče a upokojuje bez straty koncentrácie, zvlášť pri nervovej záťaži
Ľubovník: pôsobí protistresovo, upokojuje; predovšetkým pri nervovom nepokoji

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Objem: 100 ml
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.