Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Zylkéne 225 mg 10 x 10 cps.

Kód: VTQ-OBC007093
9 hodnotení
Značka: Vétoquinol
ZADARMOZADARMO
zylkene
119,90 €
Skladom do 24 hodín

Zylkène® - je čisto prírodné doplnkové krmivo pre psov a mačky na báze mlieka s upokojujúcimi účinkami, ktoré pomáha obnoviť rovnováhu a harmóniu vo Vašom domove. Zmierňuje úzkosť, zlepšuje prispôsobivosť zvierat a podporuje obnovu ich prirodzeného správania. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Zylkéne® pomáha zlepšovať kvalitu života domácich maznáčikov a ich majiteľov.
 

Trvalý stres alebo stresové situácie môžu viesť u psov a mačiek k zmenám chovania, ktoré sa môžu prejavovať nepravidelným príjmom potravy, značkovaním, močením či vylučovaním trusu na nevhodných miestach, podráždenosťou, strachom, neochotou hrať sa, zmenou chovania alebo stereotypnými zlozvykmi ako olizovanie či  neustály nutkavý pohyb.

Zylkène® bol vyvinutý pre psov a mačky, aby im pomáhal prekonávať každodenný stres ako pobyt doma osamote, zmena prostredia, nový člen rodiny, hospitalizácia, laktácia, odstav, cestovanie a kedykoľvek, keď dochádza ku zmenám denného rytmu.

Zylkène® obsahuje patentovaný bioaktívny peptid vyvinutý v spolupráci s veterinárnymi špecialistami v oblasti porúch správania.

Zylkéne® obsahuje alfa-kasozepin, prírodný bioaktívny peptid odvodený z mlieka. Alfa-kasozepin je látka známa pre navodenie uvoľnenia a relaxácie novorodencov pri saní materského mlieka. Zylkéne® je odporúčaný pre použitie u psov a mačiek, ktorí reagujú príliš bojazlivo alebo úzkostlivo. Je úspešne používaný v situáciách narušujúcich normálne správanie zvierat, ako sú: 
  • nové zviera v domácnosti
  • nový domov
  • premiestnenie, rekonštrukcie, výstavy 
  • návštevy veterinára
  • osamotený pobyt zvieraťa doma
  • búrky, výbuchy zábavnej pyrotechniky

Zylkéne® zmierňuje úzkosť, zlepšuje prispôsobivosť zvierat a podporuje obnovu ich prirodzeného správania. S podávaním Zylkéne® je najlepšie začať ešte pred očakávanou udalosťou a pokračovať až do obnovenia psychickej rovnováhy zvieraťa. Kapsule môžu byť podávané vcelku perorálne alebo môže byť ich obsah zmiešaný s krmivom alebo s vodou.

Zloženie Zylkéne®:

Zylkéne® obsahuje alfa-kasozepin, prírodné bioaktívne biopeptidy, odvodený z mlieka. Alfa-kasozepin je látka známa pre navodenie uvoľnenia a relaxácie novorodencov pri saní materského mlieka. 

Alfa-S1 kazeín redukuje príznaky úzkosti bez akýchkoľvek vedľajších účinkov, nemá nežiaduce sedatívny efekt, nie je návykový a preto môže byť podávaný úplne bez obmedzení všetkým psom a mačkám akéhokoľvek veku, gravidným či laktujúcim zvieratám i mláďatám.

Dávkovanie:

zylkene-davkovanie

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes, Mačka
Veľkosť psa: Medium
Balenie: 10 x 10 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: