cdVet Regulácia hormónov

Kód: CDV-36560 CDV-36561 Zvoľte variant
12 hodnotení
Značka: cdVet
14,90 € 24,90 € od 14,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Podporné byliny upravujúce hormonálnu rovnováhu najmä pri falošnej gravidite a harmonizujúce priebeh hárania.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Hladiny hormónov - cdVet Regulácia hormónov (cdVet Zyklus Regulat) je nutrično-fyziologická podpora hormonálnych procesov a prirodzená regulácia hormonálneho systému. Zohľadňuje špecifické požiadavky psov, ktorých hormonálne hladiny nie sú v rovnováhe a prispieva k harmonizácii v takých situáciách, ako sú nepravidelné háranie a falošná gravidita. 

Falošná gravidita  - U nekastrovaných súk sa tento stav vyskytuje pomerne často. Príčinou sú zmeny v hladinách hormónov pri háraní, najskôr sa zvyšuje hladina progesterónu, potom zase prolaktínu. V tejto chvíli môže dôjsť k nerovnováhe, ktorá vyvolá fyziologické zmeny v tele suky. Tá si myslí, že je gravidná a začne sa tak aj správať. 

Sila bylín - Vitex jahňací povzbudzuje hypofýzu k tvorbe progesterónu. Tým potláča nadmernú tvorbu prolaktínu a obnovuje hormonálnu rovnováhu. Zelený ovos priaznivo pôsobí na urogenitálny systém. Šípkové šupky vďaka vitamínu C pomáhajú pri infekciách obličiek a močových ciest. Pestrec mariánsky má blahodárne účinky na pečeň.

Zloženie:

Vitex jahňací: 50%, zelený ovos, šípové šupky, sladový kvet, pivovarské kvasnice, koreň pýru plazivého, pestrec mariánsky, fialka, malinový list.

Analytické obsahy a zložky:

Hrubý proteín: 9,3% • tuk: 4,4% • vláknina 23,0% • hrubý popol: 8,8% • vápnik: 0,75% • sodík: 0,10% • fosfor: 0,26 % • popol nerozpustný v HCl: 4,5%.

Doplnkové látky na kg:

Technologická doplnková látka: Bentonit 1 m 558i 34 g, klinoptilolit sedimentárneho pôvodu 1 g 568 20 g.

Odporúčané dávkovanie:

  • Malí psi do 15 kg: denne 1-2 odmerky
  • Strední psi do 25 kg: 2-3 odmerky
  • Veľkí psi od 25 kg: 4-5 odmeriek

1 odmerka zodpovedá cca 0,8 g

U súk so sklonom k ​​falošnej gravidite kŕmte od začiatku hárania a podávajte aj potom 3 mesiace.

Pri nepravidelných časových odstupoch jednotlivých háraní resp. ak sa hormonálna nerovnováha vyskytuje celoročne, môže byť Regulácia hormónov podávaná taktiež dlhodobo.

Dôležité upozornenie:

Celkové množstvo bentonitu nesmie v kompletnom krmive prekročiť maximálne povolené množstvo 20000 mg / kg kompletného krmiva. 

Celkové množstvo klinoptilolitu sedimentárneho pôvodu zo všetkých zdrojov nesmie prekročiť maximálny obsah 10000 mg / kg kompletného krmiva.

Je potrebné zamedziť súbežnému orálnemu podávaniu spolu s makrolidmi. (Makrolidy = skupina liečiv, prevažne antibiotík).

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Problém: Falošná gravidita, Hormonálna nerovnováha
Hmotnosť: 120 g / 300 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.