cdVet Regulácia psieho libida

Kód: CDV-3298 CDV-3299 Zvoľte variant
Akcia
1 hodnotenie
Značka: cdVet
26,90 € 29,90 € od 26,90 € –37 % –13 % až –37 %
cdvet regulacia psieho libida 120
26,90 € 29,90 € od 26,90 € –37 % –13 % až –37 % 16,90 € 25,90 € od 16,90 €
3 - 7 pracovných dní Skladom Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Regulácia psích hormónov v situácii, keď je túžba po hárajúcej sučke silnejšia ako akákoľvek výchova.

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je TriebRegulat.

Príroda je mocná čarodejnica a aj ten najposlušnejší pes nezostane chladným, keď sa v jeho blízkosti objaví hárajúca suka. Často jeho správanie zachádza až do extrémov, zrazu nie je žiadny plot dosť vysoký, pes neje, nespí, je nepokojný, vyje alebo kňučí. Zároveň s ním trpí aj jeho majiteľ a nevyspatí susedia. Regulácia psieho libida obsahuje bylinky, ktoré regulujú túto hormonálnu testosterónovú búrku a prirodzene zoslabujú psie libido. 

✔ 100% Prírodný produkt zložený z byliniek drmek, pivonka, medovka, ľubovník
Regulácia psích hormónov v prítomnosti hárajúcich feniek
Už žiadne vytie, štekanie, ničenie majetku a prebdelé noci

Zloženie:

Drmek (Vitex agnus castus), Ľanové semienko, Vápenaté morské riasy, Sladový kvet, Koreň pivonky, Medovka, Ľubovník, Pivovarské kvasnice, Múčka z morských rias.

Analytické zloženie:

Proteín 12,1% / tuk 4,7% / vláknina 30,9% / popol 10,0%.

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Dávkovanie: 

Veľkosť zvieraťa Hmotnosť Denná dávka
mini-sil Malý pes do 10 kg 2 odmerky
medium-sil Stredný pes 10-25 kg 3 odmerky
maxi-sil Veľký pes nad 25 kg 5 odmeriek

Jedna zarovnaná odmerka zodpovedá cca 1 gramu a je vo vnútri dózy. Dĺžku podávania prispôsobíme podľa potreby.

Dávkovanie a spôsob podávania:

Sypký, jemne mletý doplnok výživy vmiešame psovi do vlhkého krmiva, alebo namočených granúl. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaný, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme doplnok vmiešať do mletého mäsa (surového alebo mierne povareného).

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.