Energy Renovet 30 ml

Kód: EN-RENOVET30
9 hodnotení
Značka: Energy
20,30 € 67,67 € / 100 ml
Skladom

Renovet pomôže so zlepšením zdravotného stavu zvierat, ktoré trpia močovými a žlčovými kameňmi. Vhodný je tiež na opuchy, ktoré sú na pohmat studené. Pomáha s činnosťou pečene po infekciách, otravách a pri metabolických poruchách. Renovet navyše dokáže tlmiť hnačky a črevné katary, alebo tiež zápaly čreva a pľúc.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Bioinformačný prípravok, ktorý pomáha zabezpečiť správnu funkciu vylučovacích orgánov pri metabolizme vody a minerálnych látok.  

  • optimalizuje metabolizmus minerálnych látok a vody 
  • zvyšuje výkonnosť vylučovacieho systému, najmä obličiek
  • výrazne pomáha pri postihnutí kĺbov (artritída, artróza) 
  • je vhodný na vlhké ekzémy 

Je vhodný pre každý druh zvieraťa.  

Renovet nájde uplatnenie u všetkých starnúcich zvierat, kde sa znižuje výkonnosť vylučovacieho systému, najmä obličiek. Optimalizuje metabolizmus minerálnych látok a metabolizmus vody.  

Môžeme použiť pri šedivení srsti, strate jej lesku a zvýšenej lámavosti. Výrazne pomáha pri postihnutí kĺbov, či už pri ich zápale (artritída) alebo degenerácii (artróza). U starých zvierat zvyšuje chuť do života.  

Renovet veľmi dobre stimuluje funkcie lymfatického systému, harmonizuje funkciu lymfatických uzlín. Tlmí zápal, má antibakteriálne účinky. Dá sa využiť ako sprievodný prostriedok pri liečení bakteriálnych infekcií, najmä angíny. Svoje opodstatnenie má pri opakovaných zápaloch vonkajšieho zvukovodu (otitídach). 

Je vhodný na vlhké ekzémy, keď srsť môže vyzerať ako zlepená.  

Tu sa môžeme stretnúť s rizikom reverznej (odliečovacej) reakcie. Preto je vhodné aspoň prvý týždeň začať podávať Renovet v najnižšej odporúčanej dávke 1x denne.  

Pri obličkových alebo močových problémoch je vhodné pre prípravok "pripraviť terén" pomocou Regavetu. S výnimkou infekcií močového systému predchádza ochoreniu týchto partií tela vždy postihnutie pečene. Preto je vhodná kombinácia s prípravkom Regavet, prirodzeným sprievodcom Renovetu. Pre ošetrované zviera je to veľmi šetrné. Skráti sa tým čas potrebný na úplnú regeneráciu. V žiadnom prípade sa Renovet a Regavet nesmú podávať súčasne! Vždy treba medzi nimi urobiť minimálne týždennú prestávku. 

Vďaka tomu, že Renovet upravuje metabolizmus solí a vody, má schopnosť rozpúšťať močové aj žlčové kamene.  

Zviera, ktoré vyžaduje regeneráciu pomocou Renovetu, máva problémy s pohybom. Chôdza býva strnulá a zjavné je nahrbenie na prechode hrudnej a bedrovej chrbtice. Krívanie nie je výnimkou. Časté býva aj predčasné šedivenie srsti okolo tlamy a niekedy v postihnutej oblasti obličiek, kde môže byť viditeľné aj zježenie srsti. Vo zvýšenej miere sa prejavuje strach, zvieratá sa boja.  

Zloženie:

Bylinný extrakt 82,6 % (Verbena oficinalis, Calluna vulgaris, Solidago virgaurea, Artemisia dracunculus, Erigeron canadensis, Ribes nigrum, Arctium lappa, Bidens tripartita, Polygonum aviculare, Sambucus nigra, Tropaeolum majus, Epilobium parviorum, Filipendula ulmaria, Geranium robertianum, Ononis spinosa), sorbitol – zahusťovadlo, mikrokryštalická celulóza – zahusťovadlo, voda, xanthan – zahusťovadlo, grapefruitový extrakt – konzervant, sorbát draselný – konzervant, zmes silíc 0,12 %, bioinformácie pre Renovet.

Odporúčané dávkovanie: 

Drobným zvieratám do 10 kg: 2 kvapky 2x denne, 
zvieratám nad 10 kg do 100 kg: 1 kvapka 2x denne na každých započatých 10 kg hmotnosti, 
zvieratám nad 100 kg: 5 kvapiek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti 2x denne.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie! 
Nie je vhodný pre gravidné samice! Nepodávajte zvieratám s ochorením obličiek a zvieratám v zlom zdravotnom stave (kde môže hroziť poškodenie obličiek)!

Nepodávajte súčasne s REGAVETOM, alebo minimalnej týždennej prestávky od ich použitia!

Po troch týždňoch užívania nasleduje minimálne jeden týždeň prestávka. Počas užívania prípravku zaistite dostatočný príjem vody. Pred použitím pretrepať.

Dodatočné parametre

Kategória: Močové cesty a obličky
Zvieratko: Pes, Mačka
Problém: Artritída, Artróza, Močové kamene, Žlčníkové kamene
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.