Energy Skelevet 135 kapsúl

Kód: EN-SKELEVET135
6 hodnotení
Značka: Energy
23,50 € 0,17 € / 1 ks
Do 3 pracovných dní

Skelevet je minerálny doplnok organického pôvodu. Obsahuje vápnik, horčík, fosfor, kremík, mangán a ďalšie stopové prvky. Je dôležitým zdrojom minerálov potrebných pre kostnú a kĺbovú výživu, optimálnu činnosť svaloviny a niektorých enzymatických systémov.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Skelevet je minerálny doplnok organického pôvodu. Obsahuje vápnik, horčík, fosfor, kremík, mangán a ďalšie stopové prvky. Je dôležitým zdrojom minerálov potrebných pre kostnú a kĺbovú výživu, optimálnu činnosť svaloviny a niektorých enzymatických systémov. Skelevet obsahuje tiež sprievodné látky v podobe vitamínov D, C a A, nenasýtené mastné kyseliny a kolagén. Všetky uvedené zložky zvyšujú využiteľnosť tohto minerálneho doplnku v organizme.

Určený pre všetky druhy zvierat. Ideálny je pre rastúce mláďatá, lebo u nich podporí správny vývoj zubov, kostí a kĺbov. Nezávisle od veku, pomáha pri zápaloch kĺbov a šliach, podporuje rast rohoviny a zlepšuje ich kvalitu. Vhodný je po operáciách kostí a zlomeninách. Preventívne aj liečebne pôsobí na krivicu mláďat a mäknutie kostí dospelých zvierat. Podieľa sa tiež na obnove srsti a jej regeneráciu pri poškodení. To platí aj pre plazy a vtáky pri preperovaní a vyzliekanie kože. U týchto živočíchov tiež podporuje tvorbu vajec a vaječných škrupín. Skelevet sa používa aj ako pomocný preparát pri alergických reakciách, anafylaktickom šoku (rýchlo nastupujúca alergická reakcia, ktorá môže spôsobiť aj smrť), pri bodnutí hmyzom a uštipnutí hadom. Skelevet je vhodné podávať tiež preventívne.

Bioinformačný prípravok s obsahom unikátnych prírodných látok, ktorý zaisťuje optimálnu výživu kĺbov. Ochraňuje kĺbové chrupavky a zaisťuje ich regeneráciu. Podporuje rast kostí a ich dostatočnú mineralizáciu. Pôsobí preventívne proti vzniku osteomalácie a osteoporózy. 

  • vhodný pre všetky zvieratá pri regenerácii kostného tkaniva obsahuje najvýhodnejší pomer minerálov na tvorbu kostného tkaniva

  • prirodzený zdroj vápnika v optimálnom pomere s ďalšími prvkami potrebnými na jeho vstrebávanie aj zabudovanie do kostí (horčík, fosfor, stopové prvky)

Preventívne použitie:

Pre posilnenie všetkých kostí, kĺbov a svalov.

Zloženie: 

Obsah 1 kapsuly: sójový olej, želatínová kapsula, prášok zo sépiovej kosti (105 mg), glycerol - zvlhčovadlo, kolagén (55,1 mg), rybí olej (43,1 mg), voda, extrakt zo stonky a listu žihľavy dvojdomej (18,5 mg), glycerol monostearát - plnivo, síran manganitý (0,6 mg mangánu v jednej kapsule), extrakt z plodu ruže (12,3 mg), včelí vosk - leštiaca látka, karamel - prírodné farbivo, lecitín - emulgátor.

Odporúčané dávkovanie:

Podávajte bez prestávky najdlhšie počas 3 týždňov. 
Reakcia organizmu na preparát je individuálna. Vo väčšine prípadov spoznáte zmenu už za 3 dni. Zdravotné problémy, ktoré trvajú už roky, vyžadujú aplikáciu 2 x 3 týždne s minimálne týždňovou pauzou. 

Dávkujte podľa hmotnosti zvieraťa: 
Do 2 kg: 1 x denne 1 kapsula 
2 - 50 kg: 2x denne (ráno a večer) 1 - 2 kapsuly 
Nad 50 kg: 2x denne (ráno a večer) 1 - 2 tobolky na každých začatých 50 kg hmotnosti 
Po 3 týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka. 

Pokiaľ bude potrebné použiť Skelevet opakovane, napr. pri chronických problémoch, urobte po 3 týždňoch užívania vždy 1 týždeň pauzu. 

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody.

Skladovanie: 

Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. 
Výrobok je nevyhnutné skladovať na suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10–25 °C a chrániť pred mrazom.
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete. 

Výrobok bol vyvinutý, vyrobený a kontrolovaný v zhode s požiadavkami normy  ISO 9001:2008. 

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 135 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.