Alavis Single Maxík plv. 600 g

Kód: ALV-OBC019811
1 hodnotenie
Značka: Alavis
32,90 €
Skladom do 24 hodín

Prípravok vytvorený proti zápalu a bolesti, na spevnenie väzov a šliach a na regeneráciu a relaxáciu svalov. Ultra čistá podoba látky MSM v kombinácii s vitamínom C.

Detailné informácie

Podrobný popis

ALAVIS™ Single Maxík obsahuje ultra čistú podobu látky MSM v kombinácii s vitamínom C.

ALAVIS™ Single Maxík má analgetický, protizápalový, vazodilatačný a antiedematózny účinok. Má svoje uplatnenie ako doplnok liečby degeneratívneho a zápalového postihnutia pohybového aparátu (artróza, artritída).

ALAVIS™ Single Maxík sa vďaka svojim antioxidačným a detoxikačným účinkom podieľa aj na odbúraní poškodeného kĺbového tkaniva. Takisto je možného ako doplnok úspešne využiť v alergiológii na zmiernenie alergických prejavov či v dermatológii pre vyššiu kvalitu srsti, kože a kožných derivátov.

pri zápale a bolesti kĺbov, väzov, šliach a svalov

na zníženie predispozícií ku kĺbovým ochoreniam (napr. luxáciapatelly, dysplázia lakťového či bedrového kĺbu)

na skvalitnenie srsti vrátane matnej srsti

na regeneráciu a relaxáciu svalov

na spevnenie väzov a šliach

Zloženie:

Látky nachádzajúce sa v prípravku ALAVIS™ Single Maxík:

MSM (methylsulfonylmethan) je prírodná látka obsahujúca organicky viazanú síru, ktorá je zapojená do procesu tvorby kolagénu, spevňuje väzy a šľachy, pôsobí relaxačne a regeneračne na svaly. MSM sa podieľa nielen na znížení bolestí kĺbov, ale vďaka svojim antioxidačným a detoxikačným účinkom tiež na odbúravaní poškodeného tkaniva. Na potlačenie bolesti je vhodné užívať MSM aj pri poúrazových a pooperačných stavoch, kedy bolo navyše zistené lepšie hojenie rán. MSM má analgetický, protizápalový, vazodilatačný a antiedematózny účinok. Má svoje uplatnenie aj pri odstránení bolestí svalov, svalových kŕčov a tiež bolestí šliach.

COLLYSS™ - hydrolyzovaný kolagén I. typu v najvyššej kvalite sa vyskytuje v silno zaťažovaných štruktúrach, ako sú šľachy a väzivové chrupavky. Je odolný v ťahu, a preto je veľmi dôležitý pre pevnosť šľiach, a tým aj pre spevnenie pohybového aparátu. Tento typ kolagénu sa ďalej vyskytuje v kostiach a koži. Kolagén typu I COLLYSS™ je patentovo vyrábaný čistený kolagénový hydrolyzát získavaný z chrupaviek morských rýb.

CARTIDYSS™ - hydrolyzovaný kolagén II. Typu v najvyššej kvalite udržiava tvar chrupavky a bráni jej deformácii. Kolagén typu II je súčasťou hyalinnej a elastickej chrupavky a je odolný v tlaku. CARTIDYSS™ je čistený kolagénový hydrolyzát získavaný z chrupaviek rají.

Obsah účinných látok v 1 kg:

  • MSM – Methylsulfonylmethan – 994 g
  • Collyss® – 3 g
  • Cartidyss® – 3 g

Dávkovanie:

                                

Hmotnosť psa      

Denná dávka       

Stredné plemená

15-25 kg

1/4 odmerky

Veľké plemená

25-35 kg

1/3 odmerky

35-45 kg

1/2 odmerky

Obrie plemená

45-55 kg

2/3 odmerky

55-75 kg

3/4 odmerky

75 viac kg

1 odmerka


Prvých 14 dní podávajte túto dávku 2× denne, potom pokračujte podávaním odporúčanej dávky 1× denne, pri chronických ťažkostiach dlhodobo.

Spôsob použitia: Prášok sa podáva denne podľa odporúčaného dávkovania priamo do tlamy, zamieša sa s kúskom potravy alebo sa nasype do krmiva či na granuly.

Dĺžka užívania: Nie je časovo obmedzená. Pri dlhodobom podávaní neboli zaznamenané žiadne závažné vedľajšie účinky.

Upozornenie: Pri kĺbových ťažkostiach je vhodné ALAVIS™ Single Maxík podávať spolu s chondroprotektívnymi prípravkami, napr. ALAVIS™ Kĺbová výživa.

Výrobca: Patron ca, s.r.o., Praha, Česká republika, divize LightHouse International Inc., 1st. Canadian Place, Ontario M5X 1B5, Kanada

Držiteľ rozhodnutia o schválení: Patron ca, s.r.o., Jakubská 647/2, 110 00 Praha 1, Česká republika

Veterinárny prípravok je schválený ÚŠKVBL pod číslom  047/VD/17-S a nie je viazaný na recept.

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes
Hmotnosť: 600 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie