Arava Bylinné antiparazitné pipety pre psov 26-50 kg

Kód: ARV-T18851
11 hodnotení
Značka: Arava
27,70 €
Momentálne nedostupné

Prírodné pipety proti blchám a kliešťom. Jedinečná koncentrácia účinných rastlinných zložiek a esenciálnych olejov, bez chémie. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Príroda pozná ten najlepší prostriedok v boji proti parazitom – bylinné esenciálne oleje. Arava Bylinné antiparazitné pipety pre psov do 9 kg – to je kombinácia kvalitných silíc (esenciálnych olejov), extraktov vo vysokej koncentrácii, preto musia byť balené v kovom obale. Vyznačujú sa dvojakým účinkom. Po aplikácii zabíjajú už nachytaných parazitov a účinne bránia zviera pred novými.

Arava ako jediná používa najvyšší možný obsah kvalitných prírodných BIO esenciálnych olejov čo je pre psov tá najbezpečnejšia a najúčinnejšia prírodná ochrana. Produkty Arava neobsahujú žiadne chemikálie, žiadne nebezpečné pesticídy, žiadne toxické zložky. 

Mechanizmus účinku:

 • Po nanesení niekoľkých kvapiek prírodného oleja proti blchám a kliešťom na pokožku vášho psa sa esenciálne oleje účinné voči parazitom vstrebávajú a šíria po pokožke, čo zvyčajne trvá 2 až 3 dni.
 • Keď sa všetkých 14 druhov esenciálnych olejov úplne vstrebá do pokožky vášho psa, začne sa naplno využívať sila prírodných olejov v boji proti parazitom.
 • Prírodná vôňa našich esenciálnych olejov odpudí aj nové blchy a kliešte a zabráni tak ich kontaktu s vašim chlpatým priateľom!

Zloženie:

Jedinečná koncentrácia 11 aktívnych rastlinných zložiek:

Geránium, mäta pieporná, škorica, citrónová tráva, klinček, tymián, céder východný, rozmarín, citronela, sójový a ricínový olej.

Bezpečný pre psíkov, deti a vodné živočíchy.

Obsah balenia:

V balení sa nachádzajú 4 pipety. Jedna pipeta je účinná po dobu cca 4 týždne (záleží to od poveternostných podmienok, kúpania a pod). Celkovo pipety poskytujú ochranu na 4 mesiace.

Spôsob použitia:

Odporúčaná je aplikácia každé 4 týždne.

Počas extrémnej sezóny kliešťov a pre zaručený účinok, odporúčame používať spoločne s Antiparazitným Šampónom Arava s aplikáciou minimálne 3 dni pred pipetou a následné 3 dni vyhýbaniu sa vode. Po 3 dňoch je možné kúpať psíka s Antiparazitným Šampónom Arava pre zvýšenie a predĺženie účinku. Prírodná aróma zaniká po 48 hodinách od aplikácie bez straty účinku.

Ešte pred tým, ako aplikujete pipetu na pokožku Vášho zvieratka, vyskúšajte či nevznikne alergická reakcia. Tak ako ľudia aj psy môžu byť alergický na rôzne trávy a byliny. Pipety obsahujú niekoľko druhov eseciálnych olejov, preto odporúčame najprv psíka otestovať.

 1. Vyberiete jednu pipetu
 2. Pretrepať
 3. Pipetu otvoríte tak, že vrchnák z opačnej strany nasuniete na pipetu.
 4. Obsah pipety rozotriete po strede chrbátika vášho štvornohého miláčika až ku chvostu.
 5. Obsah pipety si vytlačíte do dlane a rozotriete na krk, bruško, nohy…
 6. Nechajte pôsobiť 48h (psíka nekúpte)
 7. Účinok bude trvať 4 týždne
 8. Podporiť účinok dokážete kombináciou so šampónom Arava, prípadne obojkom
arv3logos

Dodatočné parametre

Kategória: Prípravky proti parazitom
Zvieratko: Pes
Veľkosť psa: Maxi
Objem: 4 x 8 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

arava.logo

Objavte zdravie a krásu s exkluzívnou radou prírodných SPA produktov značky ARAVA.

Čo sa stane ak sa spojí skupina milovníkov zvierat, nadšencov botaniky, veterinárnych profesionálov a vedcov? Vznikne rada špičkových prírodných, terapeutických a regeneračných SPA produktov pre Vašich milovaných štvornohých miláčikov, pochádzajúcich z najnižšieho miesta našej zeme zvaného Mŕtve More. Spoločne vyvinuli a priniesli na trh jedinečné prírodné produkty bez nebezpečných chemikálii, pesticídov, toxických konzervačných látok, parabénov, rozpúšťadiel a farbív. ARAVA kombinuje viac ako 70 druhov, špeciálne vybraných prírodných esenciálnych olejov (silíc), extraktov a 26 minerálov z Mŕtveho mora. Viete si predstaviť 70 sudov plných toho najúčinnejšieho čo nám príroda dáva?

Maximum prírody v každom produkte...

V každom produkte ARAVA je spojených viac ako 12 rokov veterinárnych štúdií, skúsenosti a odborných poznatkov z oblasti dermatológie a kozmetológie. Kombinujeme unikátne minerály z Mŕtveho mora a botanický výskum, z oblasti prírodných olejov a rastlinných esencií. Zloženie každého produktu je špeciálne vyvinuté na riešenie špecifických situácii a problémov spojených s pokožkou, srsťou a vlasmi. Vďaka unikátnej kombinácii, vysokej koncentrácii bylinných zložiek, spoločne s pokrokovou vedeckou technológiou - NANO Emulsion Technology a unikátnych minerálov, prinášajú produkty značky ARAVA tú najvyššiu možnú starostlivosť, hĺbkové ošetrenie a regeneráciu citlivej pokožky, srsti a vlasov bez vymývania jej prirodzenej ochrannej vrstvy.