Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

cdVet Kĺbová výživa z bylinných tinktúr

Kód: CDV-33490 CDV-3349 Zvoľte variant
14 hodnotení
Značka: cdVet
17,90 € 23,90 € od 17,90 €
3 - 7 pracovných dní Skladom Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Tekutá výživa kĺbov a pohybového aparátu z bylinných výťažkov, doplnenie výživových nedostatkov.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je ArthroGreen Lauf-Fit Pro.

Tekutá výživa kĺbov a pohybového aparátu z bylinných výťažkov, doplnenie výživových nedostatkov.

Kĺbová výživa pre psy a mačky z bylinných tinktúr ginka, nechtíka a čertovho pazúra je čisto prírodný tekutý doplnok výživy, ktorý je vďaka vhodnej kombinácii kvalitných bylinných extraktov dôležitý nielen pre podporu pohybového aparátu a kĺbov, ale zároveň je aj prevenciou výživových nedostatkov. Je možné ho podávať ako kúru dva až štyrikrát ročne, alebo pred väčšou záťažou (dlhý výlet, beh, šport). Vhodný pre krátkodobé aj chronické problémy.

100% Prírodná výživa kĺbov, šliach, väzov a svalov 

Doplnenie chýbajúcich živín namiesto potláčania bolesti 

Prevencia alebo pomoc pri kĺbových problémoch

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Pagaštan / Arnika / Nechtík / Tinktúry: Ginkgo 10 g / Harpago 40 g / Vŕba 40 g 

» Čertov pazúr (Harpago) obsahuje iridoidné glykosidy a predovšetkým harpagosid, rovnako ako flavonoidy, ktoré sú skvelou nutričnou podporou pre namáhané kĺby. 

» Sušená vŕbová kôra obsahuje triesloviny a glykozid salicín, ktorý sa v tele mení na kyselinu salicylovú. 

» Éterické oleje nechtíka a ginkga v spojení s flavonoidmi podnecujú látkovú výmenu kĺbov a pôsobia proti voľným radikálom, ktoré môžu ničiť bunkové štruktúry.  

Analytické zložky:

Protein 0,3 % / vláknina 0,5 % / popel 0,4 % / tuk 0,2 % / vlhkost 96 % / sodík 0,4 %. 

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto tento produkt disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Denné dávkovanie:

Pri dávkovaní nerozlišujeme veľkosť (hmotnosť) zvieraťa, pretože Lauf-Fit pôsobí cielene na tkanivá pohybového ústrojenstva.

Pri prevencii:

Pri miernych problémoch alebo pred väčším zaťažením pohybového aparátu (dlhý výlet, beh, šport) podávame Lauf-Fit 1 krát denne mačke 0,5 - 1 ml, psovi 2 - 4 ml počas cca 30 dní.

Akútne prípady:

Pri väčších alebo akútnych problémoch podávame Lauf-Fit 2 krát denne mačke 0,5 - 1 ml, psovi 2 - 4 ml dobu 60 dní.

Chronické problémy:

Pri chronických alebo degeneratívnych problémoch podávame Lauf-Fit celoročne 1 krát denne v množstve 1 ml (30 kvapiek).

1 čajová lyžička zodpovedá cca 2 ml. 

Spôsob podávania:

Sypkú, jemne mletú kĺbovú výživu vmiešame psovi, alebo mačke do vlhkého krmiva, alebo namočených granúl. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaná, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme výživu vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia).

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes, Mačka

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.