cdVet Kĺbové fluidum 100 ml

Kód: CDV-3362
4 hodnotenia
Značka: cdVet
26,90 €
3 - 7 pracovných dní

Povzbudzuje látkovú výmenu pohybového aparátu: kĺbov, šliach a väzov, a tým urýchľuje regeneráciu týchto tkanív a zároveň je pripravuje na budúcu záťaž. Je vhodný tiež po operáciách, po úrazoch alebo pri degeneratívnych kĺbových zmenách, tiež pri opuchu, zápaloch kĺbov, šliach alebo väzov (artritída).

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Veterinárny prípravok pre optimálnu starostlivosť o pokožku v oblasti kĺbov.

cdVet Kĺbové fluidum  (cdVet Gelenkfluid) je tekutý ošetrovací prípravok z výťažkov z bylín (pagaštan, arnika, breza), ktorý povzbudzuje látkovú výmenu pohybového aparátu: kĺbov, šliach a väzov, a tým urýchľuje regeneráciu týchto tkanív a zároveň je pripravuje na budúcu záťaž. 

Použitie - Bylinné kĺbové fluidum nanášame tampónom alebo bavlnenou vreckovkou na pokožku v oblasti kĺbov, šliach a väzov. Po krátkom čase (cca 1 minúta) sa tekuté fluidum (bez zanechania stôp na pokožke a srsti) vstrebe a výťažky bylín preniknú do cieľových miest. Ako prevenciu nanášame Gelenkfluid 15-30 minút pred zvýšenou námahou pohybového aparátu. Aplikácia po výdatnejšom pohybe (dlhá prechádzka, výlet, šport) prispieva k rýchlejšej, intenzívnejšej a hodnotnejšej regenerácii.

Zloženie:

Kombinácia bylín na alkoholovej báze (s výťažkami z brezového listu, pagaštanu a arniky).

Pridané látky: ŽIADNE

Poznámka: Ošetrovací prípravok cdVet Gelenkfluid neobsahuje žiadne syntetické látky (umelé vitamíny, umelé minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Zmiešaný je iba z čisto prírodných komponentov. 

cdVet Gelenkfluid je vhodný:

  • Pri bolestiach kĺbov, šliach a väzov.
  • Pre rýchlejšie odplavenie škodlivín (detoxikácia).
  • Ako prevencia pred zvýšenou námahou.
  • Po väčšej námahe (dlhá prechádzka, beh).
  • Ako prevencia vzniku obmedzenej hybnosti.
  • Pri opuchu, zápaloch kĺbov, šliach alebo väzov.

Skladovanie:

cdVet Gelenkfluid skladujeme v tme a chlade! Najlepšie v chladničke.

Tip: Optimálna vonkajšia starostlivosť o kĺby je vhodná tiež po operáciách, po úrazoch alebo pri degeneratívnych kĺbových zmenách. Veľmi dobre je Gelenkfluid znášaný tiež pri opuchu, zápaloch kĺbov, šliach alebo väzov (artritída).

Balenie: Sklenená tmavá lekárenská fľaštička s kvapkadlom v hrdle a závitovým vrchnákom.

Dodatočné parametre

Kategória: Kosti, kĺby
Zvieratko: Pes
Objem: 100 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.