cdVet ZytoVet forte

Kód: CDV-32383 CDV-32381 CDV-32382 CDV-91372 Zvoľte variant
17 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
zytovet forte cdvet 25
19,90 € 32,90 € 66,90 € 73,90 € od 19,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Pomoc pre imunitný systém, pri autoimunitných ochoreniach a problémoch s látkovou výmenou v bunkách.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

cdVet ZytoVet forte  je čisto prírodné doplnkové krmivo pre zvieratá, vyvinuté predovšetkým ako zvláštna výživová podpora pre zlepšenie príjmu potravy pri oslabenej imunite, autoimunitných ochoreniach, rovnako ako pri problémoch s látkovou výmenou.

Bunka - Bunky sú najmenšou a zároveň najzákladnejšou funkčnou jednotkou tela. Zaisťujú látkovú výmenu, stavbu, odbúravanie, transformačné postupy príjmu živín a kyslíka, rovnako tak ako tvorbu nových buniek nahrádzajúcich tie odumreté či poškodené. Pokiaľ je tento systém narušený, dochádza k rôznym ochoreniam a problémom. Len zdravé, dobre fungujúce bunky sú zárukou zdravého tela.

Tip  - Optimálna bunková látková výmena je obzvlášť dôležitá predovšetkým pre zvieratá s autoimunitným ochorením. Posilnené a zdravé bunky poškodzujú vývoj tých nezdravých, a vďaka tomu je potom náchylnosť k nádorom nižšia.

Mumio  - Jedná sa o čiernohnedú minerálnu látku, ktorá sa napr. v centrálnej Ázii používa viac ako 2000 rokov. Mumio je prírodnou zmesou organických i anorganických látok. Skladá sa z 26 stopových prvkov, 10 oxidov kovov, 6 aminokyselín, steroidov, fosfolipidov, rady vitamínov, éterických olejov a ďalších biologicky aktívnych látok.

Zloženie cdVet Zyto Vet Forte:

Extrakty z hroznových jadier, zvápenatené riasy, spirulina, mumio, rakytník

Doplnkové látky na kg: technologické doplnkové látky: bentonit 1m558i 300g

Analytické zložky a obsahy:

Hrubý popol 50,8%, hrubý proteín 12,9%, hrubý tuk 1,7%, vláknina 10,7%, vápnik 5,46%, horčík 0,54%, fosfor 0,24%, sodík 0,16 %, popol nerozpustný v kyseline soľnej 30%

Syntetické pridané látky na kg: ŽIADNE

Poznámka:  Doplnkové krmivo cdVet ZytoVet forte neobsahuje  žiadne syntetické látky  (umelé vitamíny, minerálne látky, plnivá, konzervanty apod.). Je zmiešaním zhotovené iba z čisto prírodných komponentov.

Odporúčané dávkovanie:

Jedna odmerka zodpovedá cca 1,5 gramu. Odmerka je vnútri balenia.

- Psy: 1 až 3 g denne

- Mačky: 0,5 až 1 g denne

Celkové množstvo bentonitu nesmie v kompletnom krmive prekročiť maximálne povolené množstvo 20000 mg / kg kompletného krmiva.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 25 g / 55 g / 150 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.