Energy Virovet 30 ml

Kód: EN-VIROVET30
12 hodnotení
Značka: Energy
20,30 € 67,67 € / 100 ml
Do 3 pracovných dní

Primárne je Virovet určený na liečbu všetkých typov vírusových ochorení. Jedná sa o respiračné infekcie ako je nádcha a chrípka. Ak použijete Virovet už vo fáze kýchania zvieraťa, môžete ich prepuknutiu včas zabrániť. Pomáha tiež proti vírusom, ktoré útočia na zažívací trakt, teda na vírusové hnačky a zvracanie. Preventívne posilňuje imunitu zvieraťa.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Bioinformačný prípravok určený na zvýšenie obranyschopnosti. Vo významnej miere posilňuje imunitu a schopnosť organizmu brániť sa prenikaniu nežiadúcich mikroorganizmov. Dá sa využiť ako účinná preventívna obranná bariéra proti širokému spektru patogénov vírusového a bakteriálneho pôvodu.

  • pôsobí pri akýchkoľvek infekčných procesoch
  • pomáha pri tvorbe špecifických protilátok 
  • dá sa použiť vo všetkých prípadoch, keď ide o väzivo
  • pôsobí na všetky problémy súvisiace s prežívaným smútkom

Je vhodný pre každý druh zvieraťa.

Najväčšie uplatnenie má u akýchkoľvek infekčných procesov. Veľmi dobre pôsobí na virózy v ich začiatkoch a dá sa uplatniť pri posilňovaní imunity proti infekciám. Je vhodným doplnkom pri zápaloch dýchacích ciest vrátane pneumónie (zápal pľúc). Pomáha pri tvorbe špecifických protilátok, preto sa odporúča pri vakcináciách. 

Ideálnym obdobím na prevenciu je koniec leta (august až september).

Virovet pôsobí na oblasť hrubého čreva pri črevných kataroch a infekciách zažívacieho traktu. Pomáha pri produkcii tráviacich enzýmov pankreasu a aktivuje slezinu.

Dá sa použiť vo všetkých prípadoch, keď ide o väzivo, najmä pri zápaloch šliach, pobrušnice, pohrudnice a zrastov. Väzivo reaguje na regeneráciu Virovetom tak, že sa uvoľní. 

Pôsobí na všetky problémy, ktoré súvisia s prežívaným smútkom, ako napríklad odlúčenie od stáda, svorky, roja, druha - a samozrejme, majiteľa. Chrbtica býva postihnutá v oblasti krčných a prvých dvoch hrudných stavcov. Zviera máva zvesenú hlavu.

Zloženie: 

Bylinný extrakt 82,6 % (Eupatorium cannabinum, Armoracia rusticana, Cnicus benedictus, Thymus serpyllum, Sanguisorba officinalis, Betonicaofcinalis, Cinchona oficinalis, Nasturtium oficinale, Tilia cordata, Tropaeolum majus, Verbascumthapsiforme, Citrus paradisi, Glycyrrhiza glabra, Inula helenium, Aframomum melegueta),sorbitol – zahusťovadlo, mikrokryštalickácelulóza – zahusťovadlo, voda, xanthan – zahusťovadlo, grapefruitový extrakt – konzervant,sorbát draselný – konzervant, zmes silíc 0,30 %,bioinformácie pre Virovet.

Odporúčané dávkovanie:

Drobným zvieratám do 10 kg: 2 kvapky 2x denne, 
zvieratám nad 10 kg do 100 kg: 1 kvapka 2x denne na každých započatých 10 kg hmotnosti, 
zvieratám nad 100 kg: 5 kvapiek (0,3 ml) na každých 100 kg hmotnosti 2x denne.

Pre zvieratá do 1 kg hmotnosti: nevyhnutné riediť vodou 1:10, 1 kvapka riedeného roztoku na 100 g hmotnosti zvieraťa 2–3x denne.
Pre zvieratá do 15 kg hmotnosti: 1 kvapka 1–3x denne.
Pre zvieratá nad 15 kg hmotnosti: 3 kvapky na každých, aj začatých 50 kg hmotnosti 1–2x denne.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

Nie je vhodný pre gravidné samice! Nepodávajte pri pokročilom zápale pľúc (pri kašli), zápale hrubého čreva a kožných ochoreniach! Obsahuje stopy chinínu - nepodávajte aspoň 1 týždeň pred závodom!

Po troch týždňoch užívania nasleduje minimálne jeden týždeň prestávka. Počas užívania prípravku zaistite dostatočný príjem vody. 
Pred použitím pretrepať.

Skladovanie:

Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení.
Výrobok skladovať na suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10–25 °C a chrániť pred mrazom.
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na spodnej strane škatuľky a na etikete.

Výrobok bol vyvinutý, vyrobený a kontrolovaný v zhode s požiadavkami normy ISO 9001:2008.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes, Mačka
Problém: Bakteriálna infekcia, Bronchitída, Dýchacie problémy, Chrípka, Nádcha, Oslabená imunita, Vírusová infekcia, Zápal pľúc
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.