Energy Cytovet 90 kapsúl

Kód: EN-CYTOVET
17 hodnotení
Značka: Energy
40,90 € 0,45 € / 1 ks
Skladom

Cytovet pomáha zvieratám s detoxikáciou. Má protizápalový účinok v zažívacom trakte, pomáha pri otravách alebo hnisaní. Tlmí rast nádorov zamedzením šírenia metastáz. Odkysľuje tkanivá a tým regeneruje telo a znižuje únavu. Vonkajším spôsobom ho možno použiť proti zápalu oka, hnisavým ranám, pre urýchlenie očisty rán a používa sa tiež na ťažké zápaly zvukovodu. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Cytovet je regeneračný prípravok s výnimočnými detoxikačnými schopnosťami. Obsahuje vysokomolekulárne humínové kyseliny, ktorých liečivé účinky sú známe už tisíce rokov a používajú sa ako prírodné antivirotiká a alternatívne antibiotiká. Humínové kyseliny vznikli v lytickom procese z rozpadu rastlín, ktorý trval milióny rokov. Vznikla z nich rašelina a následne humáty. Tie obsahujú minerálne látky, aminokyseliny a mnoho mikroelementov v biologicky využiteľnej forme a vychytávajú všetky toxíny. 

Zloženie Cytovetu doplňuje navyše kyselina jantárová a silymarín (výťažok zo semien bodliaka pestreca mariánskeho). Spoločne pôsobia pri neutralizácii alebo odstránení toxických látok zo zažívacieho traktu a priľahlých tkanív. Pozitívny vplyv majú tiež na ochorenia pohybového aparátu.

Cytovet pomáha zvieratám s detoxikáciou. Má protizápalový účinok v zažívacom trakte, pomáha pri otravách alebo hnisaní. Tlmí rast nádorov zamedzením šírenia metastáz. Odkysľuje tkanivá a tým regeneruje telo a znižuje únavu
Cytovet možno použiť aj vonkajším spôsobom proti zápalu oka, hnisavým ranám, pre urýchlenie očisty rán a používa sa tiež na ťažké zápaly zvukovodu

Preventívne pomáha zvieratám so všetkými postihnutiami, spôsobenými starnutím organizmu. 

Preparát sa vyrába v podobe kapsúl. Pred podaním je vhodné kapsulu zvlhčiť vodou, alebo potrieť tukom pre ľahšie prehĺtanie. Je možné pridať ju do maškrty. Ak nastane problém s požitím, môžete dvojdielnu kapsulu roztvoriť a vysypať obsah do krmiva. 
Pri vonkajšom použití je nutné rozpustiť obsah kapsuly v prevarenej a vychladenej vode. 

Dôležité upozornenie!

Cytovet môže znižovať účinok niektorých liekov, napr. cytostatík a chemoterapeutík. 

Zloženie: 

1 kapsula obsahuje: Lignohumát draselný (448 mg), želatína, silymarín (50 mg), kyselina jantárová (2 mg).

Odporúčané dávkovanie:

Podávajte bez prestávky najdlhšie počas 3 týždňov. 
Reakcia organizmu na koncentrát je individuálna. Vo väčšine prípadov spoznáte zmenu už za 3 dni. Potom sa môže zdravotný stav vrátiť na začiatok a až potom sa pomaly zlepší, ale už s dlhodobým účinkom. Zdravotné problémy, ktoré trvajú už roky, vyžadujú aplikáciu 2 x 3 týždne s minimálne týždňovou pauzou. 

Dávkujte podľa hmotnosti zvieraťa: 

Dávkujte podľa hmotnosti zvieraťa: 
Drobným zvieratám do 2 kg: 1 x denne (ráno) 1 kapsula 
2 - 50 kg: 2x denne (ráno a večer) 1 - 2 kapsuly 
Nad 50 kg: 2x denne (ráno a večer) 1 - 2 tobolky na každých 50 kg hmotnosti 
Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody.

Pri vonkajšom použití rozpustite obsah 1 kapsuly v ľubovoľnom množstve (od 5 ml do 2 dcl) prevarenej a následne vychladenej vody. Pri aplikácii do oka rozpustite obsah 1 kapsuly v 400 ml prevarenej a následne vychladenej vody. 

Aj pri vonkajšom použití nasleduje po troch týždňoch užívania jeden týždeň pauza,

Skladovanie: 

Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. 
Výrobok je nevyhnutné skladovať na suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10–25 °C a chrániť pred mrazom.
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete. 

Výrobok bol vyvinutý, vyrobený a kontrolovaný v zhode s požiadavkami normy  ISO 9001:2008. 

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 90 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.