Energy Cytovet 90 kapsúl

Kód: EN-CYTOVET
14 hodnotení
Značka: Energy
40,90 €
Skladom

Cytovet pomáha zvieratám s detoxikáciou. Má protizápalový účinok v zažívacom trakte, pomáha pri otravách alebo hnisaní. Tlmí rast nádorov zamedzením šírenia metastáz. Odkysľuje tkanivá a tým regeneruje telo a znižuje únavu. Vonkajším spôsobom ho možno použiť proti zápalu oka, hnisavým ranám, pre urýchlenie očisty rán a používa sa tiež na ťažké zápaly zvukovodu. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Cytovet je regeneračný prípravok s výnimočnými detoxikačnými schopnosťami. Obsahuje vysokomolekulárne humínové kyseliny, ktorých liečivé účinky sú známe už tisíce rokov a používajú sa ako prírodné antivirotiká a alternatívne antibiotiká. Humínové kyseliny vznikli v lytickom procese z rozpadu rastlín, ktorý trval milióny rokov. Vznikla z nich rašelina a následne humáty. Tie obsahujú minerálne látky, aminokyseliny a mnoho mikroelementov v biologicky využiteľnej forme a vychytávajú všetky toxíny. 

Zloženie Cytovetu doplňuje navyše kyselina jantárová a silymarín (výťažok zo semien bodliaka pestreca mariánskeho). Spoločne pôsobia pri neutralizácii alebo odstránení toxických látok zo zažívacieho traktu a priľahlých tkanív. Pozitívny vplyv majú tiež na ochorenia pohybového aparátu.

Cytovet pomáha zvieratám s detoxikáciou. Má protizápalový účinok v zažívacom trakte, pomáha pri otravách alebo hnisaní. Tlmí rast nádorov zamedzením šírenia metastáz. Odkysľuje tkanivá a tým regeneruje telo a znižuje únavu
Cytovet možno použiť aj vonkajším spôsobom proti zápalu oka, hnisavým ranám, pre urýchlenie očisty rán a používa sa tiež na ťažké zápaly zvukovodu

Preventívne pomáha zvieratám so všetkými postihnutiami, spôsobenými starnutím organizmu. 

Preparát sa vyrába v podobe kapsúl. Pred podaním je vhodné kapsulu zvlhčiť vodou, alebo potrieť tukom pre ľahšie prehĺtanie. Je možné pridať ju do maškrty. Ak nastane problém s požitím, môžete dvojdielnu kapsulu roztvoriť a vysypať obsah do krmiva. 
Pri vonkajšom použití je nutné rozpustiť obsah kapsuly v prevarenej a vychladenej vode. 

Dôležité upozornenie!

Cytovet môže znižovať účinok niektorých liekov, napr. cytostatík a chemoterapeutík. 

Zloženie: 

1 kapsula obsahuje: Lignohumát draselný (448 mg), želatína, silymarín (50 mg), kyselina jantárová (2 mg).

Odporúčané dávkovanie:

Podávajte bez prestávky najdlhšie počas 3 týždňov. 
Reakcia organizmu na koncentrát je individuálna. Vo väčšine prípadov spoznáte zmenu už za 3 dni. Potom sa môže zdravotný stav vrátiť na začiatok a až potom sa pomaly zlepší, ale už s dlhodobým účinkom. Zdravotné problémy, ktoré trvajú už roky, vyžadujú aplikáciu 2 x 3 týždne s minimálne týždňovou pauzou. 

Dávkujte podľa hmotnosti zvieraťa: 

Dávkujte podľa hmotnosti zvieraťa: 
Drobným zvieratám do 2 kg: 1 x denne (ráno) 1 kapsula 
2 - 50 kg: 2x denne (ráno a večer) 1 - 2 kapsuly 
Nad 50 kg: 2x denne (ráno a večer) 1 - 2 tobolky na každých 50 kg hmotnosti 
Počas užívania lieku zaistite dostatočný prísun vody.

Pri vonkajšom použití rozpustite obsah 1 kapsuly v ľubovoľnom množstve (od 5 ml do 2 dcl) prevarenej a následne vychladenej vody. Pri aplikácii do oka rozpustite obsah 1 kapsuly v 400 ml prevarenej a následne vychladenej vody. 

Aj pri vonkajšom použití nasleduje po troch týždňoch užívania jeden týždeň pauza,

Skladovanie: 

Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. 
Výrobok je nevyhnutné skladovať na suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10–25 °C a chrániť pred mrazom.
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete. 

Výrobok bol vyvinutý, vyrobený a kontrolovaný v zhode s požiadavkami normy  ISO 9001:2008. 

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 90 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.