Energy Fytovet 100 ml

Kód: EN-FYTOVET100
10 hodnotení
Značka: Energy
24,10 € 24,10 € / 100 ml
Skladom

Fytovet je prírodný minerálny koncentrát obsahujúci minerály a stopové prvky, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie ľudského i zvieracieho organizmu. Pomáha pri zažívacích problémoch zvierat, ako sú hnačky, chronické črevné problémy alebo zvracanie. Podporí tiež celkovú vitalitu pacienta pri akejkoľvek chorobe.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Fytovet je prírodný minerálny koncentrát obsahujúci minerály a stopové prvky, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie ľudského i zvieracieho organizmu. Pomáha pri zažívacích problémoch zvierat, ako sú hnačky, chronické črevné problémy alebo zvracanie. Fytovet zvieratám rýchlo vyrovná nedostatok minerálov a stopových prvkov, ktoré pri zažívacích problémoch stratili. Podporí tiež celkovú vitalitu pacienta pri akejkoľvek chorobe. Preventívne omladzuje metabolizmus zvieraťa a dodáva mu energiu. 

Jeho pôvod nájdeme v americkej Oklahome, kde pred mnohými miliónmi rokov došlo k obrovskej sopečnej erupcii, ktorá zaliala druhohorný dažďový prales lávou. V horúcom a vlhkom prostredí došlo k výluhu minerálov z organického bahna močiarov z pozostatkov miestnych rastlín. Tento proces vytvoril unikátnu formu minerálnych látok, ktorá je typická pre živé tkanivo. Prameň vyviera v rezervácii dodnes. Jeho zdravé a omladzujúce účinky poznali už Indiáni. Je to jediný prameň na celej planéte, kde koloidná forma prevažuje nad bežne rozpustenými minerálnymi soľami. Koloidy sa vlhkou cestou separujú a čistia a tým vzniká unikátny koncentrát tejto "živej vody". 

Bioinformačný veterinárny prípravok obsahujúci biologicky vysoko využiteľný koloidný roztok viac než 64 prvkov v prírodnej forme so schopnosťou vstrebávania až 98 %. 

  • určený pre všetky druhy zvierat
  • obsahuje vysoké množstvo chemických prvkov v najprirodzenejšej a pre živý organizmus v najviac využiteľnej forme

Fytovet je určený pre všetky druhy zvierat.  
Obsahuje vysoké množstvo chemických prvkov v najprirodzenejšej a pre živý organizmus v najviac využiteľnej forme - vo forme koloidov. Ich biologická využiteľnosť je okolo 98 % (iontové roztoky 2–5 %, cheláty do 60 %). Aj toxické prvky sú v tejto podobe absolútne neškodné. Organizmus si vyberie, čo práve potrebuje, a zvyšné prvky sa z tela vylúčia bezo zvyšku. Výhodou koloidov je, že sa môžu vstrebávať kdekoľvek v zažívacom trakte, a dokonca aj cez neporušenú kožu.  

Fytovet sa uplatňuje nielen pri nedostatku niektorých minerálov v potrave, ale predovšetkým pri zápaloch a iných postihnutiach zažívacieho traktu, ktoré bránia vstrebávaniu určitých minerálov. 
Pre plazy je vhodný pri poruchách zvliekania, poruchách tvorby panciera a kožných defektoch.
U vtákov a plazov ako vhodný doplnok minerálov pri znáške.  
U vtákov pri poruchách preperovania.
U všetkých zvierat funguje ako pomocné antidotum (protijed) pri otravách. Je veľmi vhodný pre gravidné a dojčiace zvieratá. Kúpeľ obohatený o minerály Fytovetu výrazne zvyšuje kvalitu pokožky a srsti. Koloidné minerály Fytovetu veľmi rýchlo aktivujú enzýmy a hormóny, ktorých aktivita sa znížila intoxikáciou alebo prirodzeným starnutím.  

Fytovet je vhodný prostriedok pri diabetes, postihnutí štítnej žľazy a mnohých ďalších hormonálnych alebo enzymatických ochoreniach.V prípade svrbenia pokožky je Fytovet v koncentrovanej podobe vhodný priamo na postihnuté miesto. Stačí pár kvapiek na pomerne rozsiahlu plochu a svrbenie sa veľmi rýchlo zmierňuje. Nepôsobí na defekty spôsobené vonkajšími parazitmi.  

Zloženie:

100% minerálna voda (koloidný roztok)

Odporúčané dávkovanie: 

Pre všetky druhy zvierat bez rozdielu hmotnosti do napájacej vody v množstve 5 až 20 kvapiek na 1 liter. 
Pre ryby, obojživelníky a vodné plazy do kúpeľa 5 kvapiek na 1 liter vody po dobu 1 až 2 hodín.

Po troch týždňoch užívania nasleduje minimálne jeden týždeň prestávka. 
Počas užívania prípravku zaistite dostatočný príjem vody.  
Pred použitím pretrepať.

Skladovanie: 

Odporúčame spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. 
Výrobok je nevyhnutné skladovať na suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10–25 °C a chrániť pred mrazom.
Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete. 

Výrobok bol vyvinutý, vyrobený a kontrolovaný v zhode s požiadavkami normy  ISO 9001:2008. 

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.