cdVet Regenerátor organizmu DogFit

Kód: CDV-33313 CDV-3692 CDV-3330 Zvoľte variant
8 hodnotení
Značka: cdVet
11,90 € 14,90 € 24,90 € od 11,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Probiotiká (dobré baktérie) z fermentov a bylín. Regenerácia organizmu, lepšie trávenie, posilnenie imunity.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Originálny nemecký názov je DogFit.

Probiotiká (dobré baktérie) z fermentov a bylín. Regenerácia organizmu, lepšie trávenie, posilnenie imunity.

BioAktívny doplnok stravy z kvaseného (fermentovaného) ovocného octu a obilia, bazovej šťavy a bylín obsahuje dobré baktérie (probiotiká) pre lepšiu kondíciu čriev (dobré trávenie). Dog Fit regeneruje detoxikačné orgány (pečeň, obličky), tráviace ústrojenstvo (sanácia, výživa) a odstraňuje nános v čreve, ktorý je živnou pôdou pre zlé baktérie, plesne, červy a iné parazity. Okrem regenerácie dopĺňa vitamíny, enzýmy a širokú škálu minerálnych látok. Regenerácia organizmu je prínosná prevencia a pomoc pri zdravotných problémoch. 

Probiotiká (dobré baktérie) z ovocného octu, štiav, fermentov, bylín
Vyživuje probiotické baktérie a odoberá živnú pôdu parazitom
Zdravšia črevná flóra, lepší príjem živín, posilnenie imunity

Zloženie:

Čisto prírodné zložky 100% kvality: Fermentovaný (spontánne kvasený) Ovocný ocot / Čierna baza / Červená repa / Dextróza / Fermentované tekuté obilie / Žihľava / Skorocel / Acerola / Kyselina mliečna. Tinktúry: Ginkgo, Artičok. 

Analytické zložky:

Proteín 0,3% / vláknina 0,5% / popol 0,4% / tuk 0,2% / vlhkosť 93%.

Doplnok výživy je prírodným zložením zameraný na zdravie, preto neobsahuje žiadne umelé vitamíny, žiadne syntetické látky, ani konzervanty.

Vďaka spracovaniu hodnotných prírodných surovín za studena sú minerálne látky organickej kvality. Preto doplnok stravy disponuje vysokou životnou energiou (bioaktivita), ktorá minerálom a živinám umožňuje prestup cez bunkovú membránu, a tým zaisťuje maximálnu využiteľnosť pre výživu buniek.

Šetrné sušenie surovín pri nízkej teplote do 42 °C plus absencia umelých vitamínov vedie k zachovaniu vysokej životnej energie (bioaktivita). Preto tento produkt disponuje maximom živín a vitálnych látok (vitamíny, minerály, enzýmy). Vysoká miera bioaktivity prináša nárast životnej energie, ktorá posilňuje imunitu, zvyšuje vitalitu a kondíciu organizmu.

Denné dávkovanie:

Veľkosť zvieraťa Hmotnosť Denná dávka
mini-sil Malý pes do 10 kg 3 až 7 ml
medium-sil Stredný pes 10 - 30 kg 7 až 20 ml
maxi-sil Veľký pes nad 30 kg 20 až 40 ml


Dĺžka užívania:

Na aktiváciu životnej energie fľašu najmenej štyrikrát pretrepeme. ‚Psom, ktorí sú kŕmení horúčavou degradovaným krmivom (granule, konzervy) podávame „Dog Fit“ každý deň, alebo najmenej 1 až 2 krát týždenne. V rámci regeneračnej kúry podávame denne po dobu 1 až 2 mesiace. „Dog Fit“ je bioaktívny produkt (živý doplnok stravy s enzýmami a vitamínmi), preto ho chránime pred teplom a mrazom. Skladujeme pri teplote do 20 °C. Po otvorení uchovávame v chladničke a spotrebujeme do 6 týždňov.

Spôsob podávania:

Doplnok výživy Dog Fit podávame ako nápoj zriedený vodou v miske na pitie, alebo ho nalejeme psovi na krmivo a premiešame. Vo väčšine prípadov je dobre prijímaný, ak máme doma odmietavého jedinca môžeme doplnok vmiešať do mletého mäsa - surového alebo mierne povareného (lepšie vonia), alebo ho injekčnou striekačkou aplikujeme vedľa jazyka.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes
Objem: 100 ml / 250 ml / 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.