Artenax 60 cps.

Kód: OST-ARTENAXCPS-60
22 hodnotení
Značka: Ostatní
28,90 €
Odosielame do 24 hodín
Artenax je čisto prírodný veterinárny prípravok bez toxických a vedľajších účinkov. Výrazne posilňuje imunitný systém pacienta. Účinne pôsobí pri problémoch tráviaceho traktu. Významne pôsobí pri zápalových stavoch. Zvyšuje psychickú i fyzickú kondíciu pacienta.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Artenax obsahuje látky čisto prírodného pôvodu, ktoré posilňujú imunitu vášho psa alebo mačky a tak slúžia ako podporná liečba vírusových a bakteriálnych ochorení. Prípravok je vhodné užívať najmä pri pooperačných stavoch - tkanivá sa rýchlejšie hoja a znižuje sa riziko zápalu. Artenax je tiež vhodný pre tie zvieratá, ktoré trpia nádorovým ochorením alebo u ktorých existuje riziko vzniku tohto ochorenia. Výborné výsledky dosahuje Artenax pri detoxikácii organizmu, s čím je spojené zlepšenie funkcie pečene a následné zvýšenie fyzickej aktivity.

Charakteristika:

Artenax je čisto prírodný veterinárny prípravok bez toxických a vedľajších účinkov. Výrazne posilňuje imunitný systém pacienta. Účinne pôsobí pri problémoch tráviaceho traktu. Významne pôsobí pri zápalových stavoch. Zvyšuje psychickú i fyzickú kondíciu pacienta. Artenax sa získava viacstupňovým procesom a následnou štandardizáciou.

Oblasť použitia:

Veterinárny prípravok Artenax odporúčame predovšetkým ako podpornú liečbu pri:
  • Pre posilnenie imunitného systému
  • Pri vírusových a bakteriálnych ochoreniach
  • Pri problémoch tráviaceho traktu
  • Pri zápalových stavoch
  • Pre zvýšenie fyzickej kondície.

Zloženie:

Oxalicum, Maltodextrín (oligosacharid) 240 mg, farbivo košenila 10 mg, želatínová kapsula 76 mg.

Spôsob použitia:

Liečba sa začína perorálnym podaním Artenaxu. Pri zlej znášanlivosti kapsúl možno kapsulu otvoriť a rozomlieť do potravy.

Dávkovanie:

Živá hmotnosť (kg), počet kapsúl
1 kapsula/326 mg
1 – 5 kg – 1 kapsula/deň
5 – 15 kg – 1 kapsula/deň
15 – 30 kg – 2 kapsule/deň
30 – 45 kg – 3 kapsule/deň
45 kg a viac – 4 kapsule/deň.
Klinickú odpoveď je zvyčajne možné pozorovať v priebehu 4 – 8 týždňov.
 
Upozornenie: Nepoužívať u gravidných alebo laktujúcich zvierat. Nepoužívať u zvierat mladších ako 6 týždňov. Nepoužívať v prípade precitlivenosti na liečivo alebo na niektorú z pomocných látok. Ak dôjde k nežiaducim reakciám, je potrebné liečbu prerušiť a poradiť sa s veterinárnym lekárom.
 
Nežiaduce účinky: Nie sú známe. Sledovaním neboli preukázané žiadne vedľajšie účinky a žiadna toxicita veterinárneho prípravku Artenax. Účinná látka nie je návyková. Je prirodzeným javom, že zložky veterinárneho prípravku Artenax môžu sfarbiť stolicu do červena. Rovnako nie sú známe nežiaduce účinky pri súčasnom používaní iných liekov či potravinových doplnkov.
 
Bez predpisu veterinárneho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 60 kapsúl

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: