Mervue MultiBoost - pasta pre psov 60 ml

Kód: MER-C00499-00617
11 hodnotení
Značka: Mervue
10,90 € 18,17 € / 100 ml
Skladom

Multivitamín pre psov vo forme pasty s veľmi komplexným zložením. Podporuje zdravie + zvyšuje aktivitu imunitného systému + urýchľuje zotavenie po chorobe.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

MULTI Boost® pasta pre psov

Multivitamín pre psov vo forme pasty s veľmi komplexným zložením. Podporuje zdravie + zvyšuje aktivitu imunitného systému + urýchľuje zotavenie po chorobe.

Indikácie:

Doplnkové krmivo vo forme pasty obsahujúce komplexné zloženie 10 najdôležitejších vitamínov a provitamínov, omega-3 a omega-6 nenasýtené mastné kyseliny, L-karnitín, zinok v chelátovej väzbe a extrakt z echinacey.

MultiBoost je chutná a výživná pasta, ktorú je vhodné pridávať do každodenného krmiva vášho psa.

Účinná látka: 

Echinacea purpurea, rozmarín, vitamín E (α tokoferol), vitamín C (kys.askorbová), vitamín B1 (tiamín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B3 (kys.nikotinová), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) , vitamín B7, H (biotín), vitamín B9 (kyselina listová), vitamín B12 (kyanokobalamín), kalcium-D-pantotenát, L-karnitín, zinok v chelátovej väzbe *

Podrobný popis účinných látok:

Echinacea purpurea (echinacea purpurová) - výťažky z nadzemných častí aj z koreňa rastlín rodu Echinacea sú známe z mnohých štúdií. Prirodzene podporujú imunitný systém a zvyšujú odolnosť voči infekciám. Ich pozitívny efekt bol preukázaný pri liečbe infekcií horných dýchacích ciest, močových ciest a na zrýchlené hojenie rán.

Omega-3 a omega-6 - obe tieto nenasýtené mastné kyseliny si psi (resp. Všetky cicavce) nevie v tele vytvoriť a musí ich preto získať v potrave. Dlhodobé výskumy jednoznačne preukázali, že tieto kyseliny pôsobia nielen proti zápalu a bolesti, ale tiež podporujú imunitný systém.Víme o ich pozitívnom efekte na správnu funkciu očí, mozgu a srdca (omega-3) a na udržanie kvalitnej srsti a kože, rovnako ako navodenie hormonálnej rovnováhy (omega-6).

L-karnitín - tvoria sa v pečeni z aminokyselín lyzínu a metionínu. Je nevyhnutný pre rast svalovej hmoty mladších psov a podpory obnovy svalov u starších psov. Je vhodný pre zvieratá v záťaži, pri chudnutí a u zvierat s ochorením srdca a obličiek. Významne sa podieľa na oxidáciu mastných kyselín, a preto býva nazývaný "spaľovač tukov".

Vitamín C - je potrebný pre syntézu kolagénu. Nedostatok vitamínu C sa prejavuje menšou pevnosťou cievnej steny a zvýšenou krvácavosťou. Ďalej podporuje vstrebávanie železa, stimuluje tvorbu bielych krviniek, vývoj kostí, zubov a chrupaviek. Podieľa sa tiež na antioxidačných procesoch v bunkách.

Vitamíny skupiny B (B-komplex ) - je súhrnné označenie pre vitamíny skupiny B. Sú to vo vode rozpustné vitamíny, nevyhnutné pre správne fungovanie metabolizmu. Podporujú rast, zvyšujú chuť k príjmu potravy, zlepšujú využitie živín a zlepšujú vzhľad a funkciu kože a srsti. Skupina sa skladá z týchto vitamínov: vitamín B1 - tiamín, vitamín B2 - riboflavín, vitamín B3 - niacín (kys. Nikotínová), vitamín B5 - kyselina pantoténová, vitamín B6 - pyridoxín, vitamín B7 (H) - biotín, vitamín B9 - kyselina listová, vitamín B12 - kobalamín.

Vitamín E (alfa tokoferol) - je dôležitý antioxidant, ktorý chráni bunkové membrány pred poškodením voľnými radikálmi.

Zloženie (v 60 ml):

Echinacea purpurea 600 mg

rozmarín

Slnečnicový olej (total Omega) 1 064 mcg

Vitamín E (α tokoferol) "3a700" 459 mg

Vitamín C (kyselina askorbová) 410 mg

Vitamín B1 (tiamín hydrochloridu) 30 mg

Vitamín B2 (riboflavín) 4 265 mcg

Vitamín B3 (kys.nikotinová) 36 mg

Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid) 15 mg

Vitamín B7, H (biotín) 12 mg

Vitamín B9 (kyselina listová) 150 mcg

Vitamín B12 (kyanokobalamín) 300 mcg

kalcium-D-pantotenát 90 mg

L-karnitín 600 mg

Chelátové zinok E6 30mg

Odporúčané dávkovanie:

Malí psi (do 5 kg): 2,5 ml denne

Strední psi (5 kg až 15 kg): 5 ml denne

Veľkí psi (15 kg až 30 kg): 7,5 ml denne

Obrí psi (viac ako 30 kg): 10 ml denne

Dobre zmiešajte s potravou.

Vhodné aj pre šteňatá po odstavení.

Podmienky na uchovávanie: Uchovávajte v pôvodnom obale na suchom mieste pri teplote nižšej ako 25 ° C. Chráňte pred priamym slnečným svetlom. Nezmrazujte. Po použití vždy uzavrite viečkom.

Držiteľ rozhodnutia o registrácii: Mervue

Zaradenie: Doplnkové krmivo

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes
Objem: 60 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: