Energy Imunovet 30 ml

Kód: EN-IMUNOVET30
30 hodnotení
Značka: Energy
24,30 €
Skladom

Imunovet je prírodné antibiotikum. Zvieratám pomôže pri ťažkých a dlhotrvajúcich infekciách, ktoré sú odolné aj voči antibiotikám. Je ideálny na všetky typy rán (vnútorné i vonkajšie aplikácie). Tým, že sťahuje okraje rany k sebe, má tiež podiel na minimalizáciu jaziev. Pomáha aj pri horúčkach, leukémii a nádorových ochoreniach. Používa sa tiež u zvierat v rekonvalescencii. 

 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Imunovet je prírodné antibiotikum. Zvieratám pomôže pri ťažkých a dlhotrvajúcich infekciách, ktoré sú odolné aj voči antibiotikám. Je ideálny na všetky typy rán (vnútorné i vonkajšie aplikácie). Tým, že sťahuje okraje rany k sebe, má tiež podiel na minimalizáciu jaziev. Pomáha aj pri horúčkach, leukémii a nádorových ochoreniach. Používa sa tiež u zvierat v rekonvalescencii

Bioinformačný prípravok s obsahom čistej živice z rastliny Croton lechleri Muell. Arg., ktorú peruánski Indiáni nazývali Sangre de Drago – dračia krv. Pôsobí tonizujúco, antivírusovo, antibakteriálne, antimykoticky a ako antioxidant. Pomáha tak pri hojení a regenerovaní rán, tkanív a kože. Podporuje regeneráciu a zvyšuje obranyschopnosť organizmu. 

  • má prirodzené antibiotické účinky
  • využíva sa pri regenerácii všetkých druhov rán na koži aj slizniciach, kde sa môže podávať priamo do rany

Je vhodný pre každý druh zvieraťa.  
Imunovet má prirodzené antibiotické účinky, ktoré sa dajú využiť pri všetkých bakteriálnych infekciách, a najmä tých, kde baktéria vykazuje rezistenciu na bežne používané antibiotiká. Využíva sa pri regenerácii všetkých druhov rán na koži aj slizniciach, kde sa môže podávať priamo do rany. Veľmi rýchlo zabezpečí priblíženie okrajov rany prostredníctvom pôsobenia na väzivové tkanivo, a preto hojí tkanivá s minimálnou jazvou – preto je vhodným prípravkom po chirurgických úkonoch. 
Pozitívne pôsobí na tvorbu krvi a normalizuje produkciu bielych krviniek. Má pozitívny vplyv na niektoré druhy leukóz (leukémia u ľudí), pôsobí proti retrovírusom, ktoré tieto ochorenia vyvolávajú. 

Zloženie: 

100% živica z Croton lechleri

Odporúčané dávkovanie:

Drobné zvieratá do 2 kg: 1 kvapku v 1-2 ml vody, alebo pamlsku 2x až 3x denne. 
Zvieratá od 2 do 50 kg: 1-2 kvapky na každých aj začatých 10 kg hmotnosti zvieraťa 1-3x denne do malého množstva vody, alebo do pamlsku.
Zvieratá nad 50 kg: 4-6 kvapiek na každých začatých 50 kg hmotnosti 1-2x denne. 

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!
Po troch týždňoch užívania nasleduje  minimálne jeden týždeň prestávka. Počas užívania prípravku zabezpečte dostatočný príjem vody. Pred použitím pretrepať. 
Pri styku s vodou môže dôjsť k stuhnutiu vo fľaštičke.

Skladovanie:

30 mesiacov. Doporučujeme spotrebovať do 3 mesiacov po otvorení. Výrobok je nevyhnutné skladovať na suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10–25 °C a chrániť pred mrazom. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na spodnej strane škatuľky a na etikete.  

Výrobok bol vyvinutý, vyrobený a kontrolovaný v zhode s požiadavkami normy ISO 9001:2008.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.