VetExpert VetoMune 60 cps.

Kód: VE-OBC022805
5 hodnotení
Značka: VetExpert
15,90 €
Odosielame do 24 hodín

Podpora humorálnej a bunkovej imunity psov a mačiek. Odporúča sa psom a mačkám v období intenzívneho rastu, dospelým a starším psom a mačkám so zníženou imunitou, psom a mačkám so zvýšeným rizikom infekcií, ochorení vírusového a bakteriálneho pôvodu alebo v gravidite a pri laktácii.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Doplnok výživy na podporu humorálnej a bunkovej imunity psov a mačiek. Odporúča sa psom a mačkám v období intenzívneho rastu, dospelým a starším psom a mačkám so zníženou imunitou, psom a mačkám so zvýšeným rizikom infekcií, ochorení vírusového a bakteriálneho pôvodu alebo v gravidite a pri laktácii. Stimuluje tiež tvorbu protilátok prenášaných na šteňatá a mačatá a imunitnú odozvu po liečbe a pri rekonvalescencii a pred očkovaním.

Má dvojaký účinok (stimuluje bunkovú a humorálnu imunitu organizmu)
Vyznačuje sa najvyššou kvalitou
 Výnimočne ľahko sa podáva vďaka chutnej kapsule Twist Off
 

Charakteristika prípravku:

Beta (1,3/1,6)-glukán obsiahnutý v doplnku výživy patrí medzi najznámejšie látky s imunostimulačnými vlastnosťami. Priamo stimuluje antimikrobiálne mechanizmy v organizme a prispieva k podpore účinnosti preventívnej vakcinácie. Perorálne podávanie beta-glukánu zvyšuje slizničné a sérové titre IgG a IgA protilátok. Presný mechanizmus účinku beta-glukánu závisí na jeho väzbe so špecifickými C receptormi na makrofágoch, neutrofiloch, monocytoch, dendritických bunkách a NK-bunkách. V súčasnosti sa podstatne využíva v imunostimulačných prípravkoch pre psy a mačky.

Beta-hydroxy-beta-methylmaslová kyselina (HMB), okrem svojho známeho antikatabolického účinku zlepšuje metabolickú a fagocytovú aktivitu imunitných buniek a zvýšením počtu protilátok produkujúcich buniek stimuluje bunkovú imunitu.

Dávkovanie:

Pre mačky a psy do 10 kg živej hmotnosti - 1 kapsula denne, psy nad 10 kg živej hmotnosti - 2 kapsule denne.

Zloženie:

2.20.1. sójový olej, 12.1.5. kvasnice (β-glukán), 1.11.11. HMB (vápenatá soľ 3 hydroxy-3-metylbutyrátu), 13.6.2. glycerolmonostearát, 2.21.1. sójový lecitín.

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes, Mačka
Balenie: 60 cps.

Ako podávať kapsule Twist Off

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vetexpert-logo

Značka Vet Expert zahŕňa doplnky, krmivá, diéty a prípravky pre starostlivosť o psov a mačky vyvíjané v spolupráci s vererinármi a vedcami. Výber surovín a proces výroby, podobne ako v prípade ľudskej stravy, podlieha neustálej a prísnej kontrole. To je zaručené certifikátom GMP najvyššej farmaceutickej kvality a v prípade krmiva pre domáce zvieratá výberom ingrediencií ľudskej kvality, teda tých, ktoré sú schválené na ľudskú spotrebu.