Energy Annovet 30 ml

Kód: EN-ANNOVET30
10 hodnotení
Značka: Energy
22,80 €
Skladom

Annovet pomáha zvieratám s niektorými typmi zhubných nádorov, prispieva k hojeniu slizníc a zvýšenie ich odolnosti aj pri infekčných ochoreniach. Pri starých alebo ťažko chorých zvieratách sa prejavuje vitalizačnými účinkami a vracia im chuť do života. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Annovet je koncentrát z extraktu listov juhoamerického stromu Anona Mäkkoostnatá (Annona muricata), nazývaného tiež graviola. Tento legendárny strom rastie v amazonskom dažďovom pralese a jeho liečivé účinky využívali po stáročia tamojší domorodí obyvatelia. Od konca 20. storočia je tiež vážnym predmetom záujmu vedcov západnej civilizácie. Extrakt z listov v koncentráte Annovet obsahuje prírodné látky acetogeníny, ktoré dokážu selektívne ničiť bunky niektorých nádorov, pričom pre ostatné bunky tela nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo. Okrem využitia u onkologických ochorení, pomáha Annovet tiež proti kŕčom, upokojuje pri strese a podieľa sa na znižovaní krvného tlaku a cukru v krvi. Posilňuje činnosť srdca a imunitného systému. Má tiež antibakteriálne a antiparazitárne účinky, vďaka ktorým ničí niektoré baktérie a parazity, a to predovšetkým jednobunkové.

Annovet pomáha zvieratám s niektorými typmi zhubných nádorov, prispieva k hojeniu slizníc a zvýšenie ich odolnosti aj pri infekčných ochoreniach. Pri starých alebo ťažko chorých zvieratách sa prejavuje vitalizačnými účinkami a vracia im chuť do života. Ako pomocný preparát sa uplatní aj pri parazitárnych ochoreniach. Tlmí vysoký krvný tlak, rast baktérií v zažívacom trakte, črevné koliky a horúčku.

Preparát môžete zvieraťu podať napriamo. Ak to nie je možné, možno odporúčanú dávku nakvapkať na maškrtu alebo do jedla. Prípadne aj do malého množstva vody. 

Dôležité upozornenie!

Annovet podávajte oddelene od ostatných regeneračných preparátov s časovým odstupom min. 10 min. Ak sa pri podávaní objavia vracanie alebo nežiaduce sedatívne (upokojujúce) účinky, je nutné dávkovanie znížiť. Po viac než dvojdňovom užívaní Annovetu je nutné aplikovať probiotiká. 

Annovet znižuje krvný tlak a preto ho nemožno podávať pri hypotenzii (nízky tlak). Nie je tiež možné ho používať súčasne s liekmi, ktoré znižujú krvný tlak. Nie je vhodný pre gravidné samice. 

Použitie:

Pre všetky druhy zvierat:

Pomocný preparát pri onkologických ochoreniach - selektívne ničí bunky niektorých nádorov 
Zvyšuje vitalitu a chuť do života u starých alebo ťažko chorých zvierat 
Pôsobí na hojenie a zvýšenie odolnosti slizníc a to aj pri infekčných ochoreniach 
Pomocný preparát pri parazitárnych ochoreniach spôsobených najmä jednobunkovými parazitmi

Annovet navyše stimuluje:

Činnosť srdca (pri jeho zníženom svalovom napätí) 
Imunitnú reakciu pri infekciách 
Programovú smrť buniek (apoptózu) u niektorých typov nádorov

Annovet tiež pomáha tlmiť:

Vysoký krvný tlak 
Nervozitu 
Množenie jednobunkových i vyšších parazitov 
Rast baktérií v zažívacom trakte 
Kašeľ a ochorenia dýchacích ciest 
Črevné koliky 
Horúčku 
Neuralgia (bolesti nervov)

Preventívne použitie:

Zvýšenie vitality starnúcich zvierat elimináciou skrytých infekcií nahromadených v tele zvieraťa.

Odporúčané dávkovanie:

Podávajte bez prestávky najdlhšie počas 3 týždňov. 
Reakcia organizmu na koncentrát je individuálny. Vo väčšine prípadov spoznáte zmenu už za 3 dni. Potom sa môže zdravotný stav vrátiť na začiatok a až potom sa pomaly zlepší, ale už s dlhodobým účinkom. Zdravotné problémy, ktoré trvajú už roky alebo onkologické ochorenie vyžadujú aplikácii 2 x 3 týždne s minimálne týždennou pauzou. 

Dávkujte podľa hmotnosti zvieraťa: 
Na každých začatých 10 kg hmotnosti: 2x - 3 x denne (ráno, na obed a večer) 1 -2 kvapky 
Na každých 100 kg hmotnosti: 2 x denne (ráno a večer) 5 - 10 kvapiek 
Po 3 týždňoch užívania nasleduje jeden týždeň prestávka.
Počas užívania zaistite dostatočný príjem vody. Annovet podávajte oddelene od ostatných regeneračných preparátov s časovým odstupom min. 10 min. Ak sa pri podávaní objavia vracanie alebo nežiaduce sedatívne (upokojujúce) účinky, je nutné dávkovanie znížiť. Po každom podávaní trvajúcom dlhšie ako 2 dni je nutné aplikovať probiotiká.

Nežiaduce účinky a interakcie:

Annovet znižuje krvný tlak a preto ho nemožno podávať pri hypotenzii (nízky tlak). Nie je tiež možné ich používať súčasne s liekmi, ktoré znižujú krvný tlak. Nie je vhodný pre gravidné samice. 

Spôsob používania a skladovania:

Pred použitím je nutné liek dobre pretrepať! 
Odporúčame spotrebovať do troch mesiacov po otvorení. Výrobok je nutné skladovať v suchom a tmavom mieste, uchovávať pri teplote 10-25 ° C a chrániť pred mrazom. Neuchovávajte v chladničke! Hrozí kondenzácie vzdušnej vlhkosti. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedeného na obale škatuľky a na etikete. Ukladajte mimo dosahu detí!

Dodatočné parametre

Kategória: Podpora imunity
Zvieratko: Pes, Mačka
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

energy-logo

Energy Group a.s. je výhradne česká spoločnosť založená v polovici deväťdesiatych rokov. Prostredníctvom vlastných produktov je už od svojho vzniku priekopníkom alternatívnej medicíny nielen v Česku, ale aj inde vo svete. Na Slovensku pôsobí už 14 rokov, kde sa teší obľube zákazníkov, ktorým záleží na zdraví. Filozofia značky Energy je založená na celostnom prístupe a organizmus a myseľ chápe ako prepojené súčasti jedného energetického systému. Optimálna spolupráca oboch prvkov je základným predpokladom zdravia celého organizmu.