Dokonalá Láska olej Pre zdravé zuby a ďasná psov s poruchami trávenia 30 ml

Kód: DL-L01S-30
7 hodnotení
15,90 €
3 - 7 pracovných dní

Prípravok je určený pre podpornú starostlivosť o ďasná a zuby pre psy s poruchou trávenia tukov, zníženou funkciou či iným ochorením pankreasu a tenkého čreva. Pôsobí protizápalovo a podporuje hojenie ďasien. Zamedzuje tvorbe zubného povlaku a tým tiež obmedzuje výskyt zubného kameňa. Napomáha odstráneniu zápachu. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 01S Pro zdravé zuby a dásně při poruchách trávení

Veterinárny prípravok pre psov.

Prípravok je určený pre psy s poruchou trávenia tukov, zníženou funkciou či iným ochorením pankreasu a tenkého čreva. U takto citlivých zvierat je tiež vhodné obmedzenie potravín a potravinových doplnkov s obsahom tukov ako sú napríklad orechy, olejové semená a plody. Pozornosť je tiež nutné venovať maškrtám, ktoré zvieraťu podávate.

Trávenie tukov je komplexný proces celého organizmu. Ako kľúčový orgán je pankreas, ktorý produkuje enzýmy, ktoré tuky štiepia. Zápal pankreasu je veľmi nepríjemný a bolestivý stav, ktorý vyžaduje ošetrenie veterinárneho lekára. Pokiaľ je zápal vážny, je možné trvalé poškodenie orgánu a doživotná diéta. Pokiaľ si nie ste istí ako Váš psík tuky trávia vždy odporúčame konzultáciu a vyšetrenie u Vášho ošetrujúceho veterinárneho lekára.

Prípravok je určený na podpornú starostlivosť o ďasná a zuby. Pôsobí protizápalovo a podporuje hojenie ďasien. Vďaka účinným látkam a spôsobu aplikácie dochádza k správnemu prekrvovaniu ďasien ak celkovému uvoľneniu zvieraťa. Prípravok pôsobí fytoncídne a antisepticky, obmedzuje rast baktérií. Zamedzuje tvorbe zubného povlaku a tým tiež obmedzuje výskyt zubného kameňa. Napomáha odstráneniu zápachu.

Zloženie:

Aloe vera gél, vitamín E, esenciálny olej - citrón, esenciálny olej - levanduľa úzkolistá, esenciálny olej - mäta kučeravá, esenciálny olej - tymián, esenciálny olej - harmanček modrý, esenciálny olej - myrha, esenciálny olej - koriander.

Spôsob použitia: 

Pred použitím vždy pretrepte! 

Dávkovanie:  2 až 4 kvapky pre malé psy, 6 až 12 kvapiek pre stredne veľké psy, až 20 kvapiek pre veľké psy.

Naneste na plôšku očisteného prsta alebo na gázu, poprípade na jemnú kefku. Jemnými krúživými pohybmi v smere hodinových ručičiek vtierajte zmes do ďasien a jemne masírujte ďasno v oblasti zubného krčka po dobu cca 1 minúty. Do zlepšenie vykonávajte aplikáciu až dvakrát denne, optimálne 2 hodiny pred alebo po kŕmení. Keď dôjde k zlepšeniu stavu v tlame zvieraťa, aplikujte prípravok 1x až 3x týždenne.  

Upozornenie: 

Len pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. 

Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv odporučených veterinárnym lekárom. 

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. 

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby, viď. obal

Dodatočné parametre

Kategória: Oči, uši, zuby
Zvieratko: Pes
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!