Dokonalá Láska Pre podporu adaptácie, socializácie a psychiky - Pre mačky a fretky - Podporná inhalácia - 5 ml

Kód: DL-L120-5
3 hodnotenia
24,90 €
3 - 7 pracovných dní

Inhalačná zmes určená pre mačky a fretky s prejavmi posttraumatického stavu alebo pri akútnej traume. Teda stave, ktorý sa prejavuje poruchou adaptácie a socializácie, bojazlivosťou, uzavretím, úzkosťou, agresivitou, a to aj z dôvodu strachu o seba samého, poruchou učenia, nesústredenosťou, nadmernou excitáciou a emočnou nestabilitou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Inhalačná zmes určená pre mačky a fretky s prejavmi posttraumatického stavu alebo pri akútnej traume. Teda stave, ktorý sa prejavuje poruchou adaptácie a socializácie, bojazlivosťou, uzavretím, úzkosťou, agresivitou, a to aj z dôvodu strachu o seba samého, poruchou učenia, nesústredenosťou, nadmernou excitáciou a emočnou nestabilitou. Inhalačná cesta je pre mačky úplne bezpečná a vhodná aj pre kolektív zvierat. Zmes je možné využiť i pre priamu inhaláciu z fľaštičky pri práci so zvieraťom.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Prípravok nepoužívajte na kožu ani srsť. Pre priestorovú inhalácii je vhodný "za studena" pracujúci difuzér s filtrom: 1-2 × denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a difuzér zapnite na 1 hodinu. V neprítomnosti možno využiť časovacie hodiny. 

Inhalácia z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred zviera, ktoré si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne.

Inhalácia z látky: na šatku alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite v blízkosti zvieraťa tak, aby malo možnosť odchodu.

Optimálne je vyriešiť u zvieraťa príčinu jeho problémov (v súčinnosti s behaviorálnymi postupmi) a následne prestať s používaním lieku. V prípade dlhodobého (aplikujete ak liek dlhšie ako 1 mesiac) alebo trvalého používania vykonávajte raz mesačne týždňovú prestávku. Teda aplikáciu prípravku nerobte počas 1 týždňa v každom mesiaci. Dlhodobé používanie je vhodné iba v prípadoch, keď nemožno vyriešiť príčinu problémov a prípravok pomáha "iba" zmierňovať príznaky a optimalizuje prejavy a stav zvieraťa.

Zloženie:

100% esenciálne oleje Lavandula angustifolia (levanduľa úzkolistá), Valeriana jatamansi (valeriána nepálsky), Salvia sclarea (šalvia muškátová), Viola odorata (fialka voňavá), Vetiveria zizainoides (vetiver), canarium luzonicum (elemi).

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre mačky a fretky na inhaláciu. Len pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Používanie lieku v prípade ochorenia srdca, pečene a obličiek konzultujte s poradňou Dokonalej Lásky na +420 777 872 921 alebo poradna@dokonalalaska.cz.

Doba použiteľnosti: 2 rok od dátumu výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Priestorová aromaterapia
Zvieratko: Mačka, Fretka
Objem: 5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie