Dokonalá Láska Pre podporu adaptácie, socializácie a psychiky Pre mačky a fretky - Podporná inhalácia 5 ml

Kód: DL-L120-5
4 hodnotenia
24,90 €
3 - 7 pracovných dní

Inhalačná zmes určená pre mačky a fretky s prejavmi posttraumatického stavu alebo pri akútnej traume. Teda stave, ktorý sa prejavuje poruchou adaptácie a socializácie, bojazlivosťou, uzavretím, úzkosťou, agresivitou, a to aj z dôvodu strachu o seba samého, poruchou učenia, nesústredenosťou, nadmernou excitáciou a emočnou nestabilitou.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 120 Pro podporu adaptace, socializace a psychiky pro kočky a fretky - Podpůrná inhalace

Inhalačná zmes určená pre mačky a fretky s prejavmi posttraumatického stavu alebo pri akútnej traume. Teda stave, ktorý sa prejavuje poruchou adaptácie a socializácie, bojazlivosťou, uzavretím, úzkosťou, agresivitou, a to aj z dôvodu strachu o seba samého, poruchou učenia, nesústredenosťou, nadmernou excitáciou a emočnou nestabilitou. Inhalačná cesta je pre mačky úplne bezpečná a vhodná aj pre kolektív zvierat. Zmes je možné využiť i pre priamu inhaláciu z fľaštičky pri práci so zvieraťom.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Prípravok nepoužívajte na kožu ani srsť. Pre priestorovú inhalácii je vhodný "za studena" pracujúci difuzér s filtrom: 1-2× denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a difuzér zapnite na 1 hodinu. V neprítomnosti možno využiť časovacie hodiny. 

Inhalácia z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred zviera, ktoré si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne.

Inhalácia z látky: na šatku alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite v blízkosti zvieraťa tak, aby malo možnosť odchodu.

Optimálne je vyriešiť u zvieraťa príčinu jeho problémov (v súčinnosti s behaviorálnymi postupmi) a následne prestať s používaním lieku. V prípade dlhodobého (aplikujete ak liek dlhšie ako 1 mesiac) alebo trvalého používania vykonávajte raz mesačne týždňovú prestávku. Teda aplikáciu prípravku nerobte počas 1 týždňa v každom mesiaci. Dlhodobé používanie je vhodné iba v prípadoch, keď nemožno vyriešiť príčinu problémov a prípravok pomáha "iba" zmierňovať príznaky a optimalizuje prejavy a stav zvieraťa.

Zloženie:

100% esenciálne oleje Lavandula angustifolia (levanduľa úzkolistá), Valeriana jatamansi (valeriána nepálsky), Salvia sclarea (šalvia muškátová), Viola odorata (fialka voňavá), Vetiveria zizainoides (vetiver), Canarium luzonicum (elemi).

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre mačky a fretky na inhaláciu. Len pre zvieratá. Len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Používanie lieku v prípade ochorenia srdca, pečene a obličiek konzultujte s poradňou Dokonalej Lásky na poradna@dokonalalaska.cz.

Doba použiteľnosti: 2 rok od dátumu výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Mačka, Fretka
Objem: 5 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!