Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Dokonalá Láska Relaxačný jemný prírodný zásyp pre psy a šteňatá 90 g

Kód: DL-L26-90
Akcia
4 hodnotenia
15,90 € –18 %
dokonala laska relaxacny jemny prirodny zasyp pre psy a stenata 90 g
15,90 € –18 % 12,90 € 14,33 € / 100 g
Skladom

Jemný prírodný zásyp je vhodný pre každého psa, najmä pre šteňatá. Nahrádza kúpanie a sprchovanie, je vhodný pre všetky typy srsti aj pre bezsrsté zvieratá. Látky v zložení priaznivo pôsobia na kožu a podporujú kvalitu srsti.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 26 Relaxační jemný přírodní zásyp pro všechny psy a štěňata

Jemný prírodný zásyp je vhodný pre každého psa, najmä pre šteňatá. Nahrádza kúpanie a sprchovanie, ktoré nie je vždy príjemným zážitkom. Predovšetkým prináša prirodzený relaxačný účinok a dobrú náladu. A k tomu krásnu romantickú vôňu čistej prírodnej vanilky. Prípravok je vhodný pre všetky typy srsti aj pre bezsrsté zvieratá. Látky v zložení priaznivo pôsobia na kožu a podporujú kvalitu srsti.

Spôsob použitia:  

1x denne odsypte primerané množstvo zásypu do dlaní a jemne votrite či zapracujte do srsti a kože. Väčšina zásypu sa vstrebe do kože a srsti. Vôňu vanilky môžete cítiť zo srsti až po dobu 24 hodín od aplikácie. Zásyp je možné využiť aj na uľahčenie vytrhávania chĺpkov z ucha. Môžete používať dlhodobo. Je možné kombinovať s veterinárnym liečivom. Veľmi vhodný na starostlivosť o šteňa.

Zloženie:

Zelený íl, kukuričný škrob, embilika lekárska (amla), kokosový olej, esenciálny olej vanilka.

Unikátne zloženie zásypu prináša prospech pre srsť a kožu. Základom zásypu je totiž zmes zeleného ílu a suchého extraktu embiliky lekárskej (na východnej pologuli nazývanej amla). Tieto prírodné dary vyživujú a chránia kožu a sú pravým požehnaním proti svrbeniu a na podporu dohojovania.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psy a väčšie cicavce. Môže dočasne zafarbiť srsť zvieraťa. Pri aplikácii môže dôjsť k miernemu znečisteniu okolia. Len pre zvieratá. Nepoužívajte u samíc počas gravidity či dojčenia. Len na vonkajšie použitie. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Neobsahuje alkohol. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek.

Doba použiteľnosti:

2 roky od dátumu výroby. Dátum výroby na etikete.

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o srsť a kožu
Zvieratko: Pes
Životná etapa: Dospelý pes, Šteniatko, Senior
Hmotnosť: 90 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!