Dokonalá Láska Viola odorata absolue 2 ml

Kód: DL-VOA-2
1 hodnotenie
23,60 €
Skladom

Viola odorata absolue je unikátna látka, používaná v klinickej praxi a prináša nebývalý úspech u psov pri psychickom diskomforte. Či sa jedná o strach alebo utrpenie, psovi prinesie okamžitú úľavu a prospech.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Viola odorata absolue je unikátna látka, používaná v klinickej praxi a prináša nebývalý úspech u psov pri psychickom diskomforte.

Či sa jedná o strach alebo utrpenie, psovi prinesie okamžitú úľavu a prospech. 

Je to vysoko koncentrovaný extrakt z listu Viola odorata. Nie je to pre každého. Kto chce s touto fľaštičkou pracovať, musí svojmu psovi rozumieť, musí vedieť rozoznať jeho signály. 

Látka je psami vyberaná pri týchto stavoch: trauma, posttraumatická stresová porucha, šokové stavy, problémy so zmenou domova, circling, kotcová (manéžová) chôdza, okusovanie a olizovanie z návyku, napätie, sťahy, kŕče, bolesť, srdcové ťažkosti, dýchacie ťažkosti, strach.

Návod na používanie:

Ponúknite na oňuchávanie otvorenú fľašku zo vzdialenosti cca 10 cm od ňufáku. V prípade odmietania pes odíde - všetko ostatné je normálne správanie pri inhalácii (občasné odvracaní hlavy, krčenie nosom, zívanie, kýchanie - všetko je v poriadku). Ak bude chcieť pes olizovať hrdlo fľaštičky, nechajte ho. Môžete si tiež kvapnúť trošičku na prsty, jemne rozotrieť a dať olízať. Ak chce dlhší čas relaxovať pri otvorenej fľaštičky či viečku, umožnite mu to. 

Latinský názov: Viola odorata
Slovensky: Fialka voňavá
Anglicky: Violet leaf
Spracovaná časť rastliny: list
Spôsob extrakcie: absolue
Objem: 2 ml 

Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv doporučených veterinárnym lekárom. 

Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí.  

Doba použiteľnosti: 2 roky od dátumu výroby, viď. obal

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Objem: 2 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!