Dokonalá láska Podpora pri epileptickom záchvate 10 ml

Kód: DL-PPZ-10
6 hodnotení
24,90 €
3 - 7 pracovných dní

Zmes na inhaláciu z fľaštičky alebo z dlaní. Napomáha stabilizácii a regenerácii pri a po epileptickom záchvate. 

 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 40 Pri Epileptickom Záchvate Podporný Prípravok

Podporný prípravok pri záchvate. 

Zloženie:

Mandľový olej, esenciálne oleje - kadidlovník pravý (Boswellia carterii), kadidlovník pílovitý (Boswellia serrata), bazalka pravá (Ocimum basilicum), bazalka posvätná (Ocimum sanctum), vitamín E (tokoferol)

Zmes na inhaláciu z fľaštičky alebo z dlaní. Napomáha stabilizácii a regenerácii pri a po epileptickom záchvate. 

Spôsob použitia: 

4 kvapky na každých 7 kg živej hmotnosti psa. U psov s telesnou hmotnosťou pod 4 kg podávajte jednotnú minimálnu dávku 3 kvapky. Príslušný počet kvapiek nakvapkajte do dlaní až nich vytvoríte improvizovanú masku, ktorú priložíte psíkovi tesne k ňufáku a papuľke. Len na vonkajšie použitie.

laska40_pomoc_psovi_pri_epileptickem_zachvatu_dokonalalaska

Pred použitím vždy pretrepte. Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Liek nie je určený pre gravidné suky. Prípravok nie je náhradou veterinárnej starostlivosti a liečiv doporučených veterinárnym lekárom. 
Veterinárny prípravok. Len pre zvieratá. Liek je určený pre psy. 

Doba použiteľnosti: 18 mesiacov od dátumu výroby viď. obal

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Problém: Epilepsia
Objem: 10 ml (200 kvapiek)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!