Dokonalá láska Podporný olej pri epilepsii 30 ml

Kód: DL-POE-30
7 hodnotení
11,90 €
3 - 7 pracovných dní

Pozitívne ovplyvňuje periférny a centrálny nervový systém. Vhodný pre pravidelnú aplikáciu psom s epilepsiou a inými záchvatmi neurologického pôvodu. Vhodný pre psov s epilepsiou vďaka preukázateľne harmonizujúcemu efektu účinných látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

Láska 42 Při Epilepsii Podpůrný Olej

Veterinárny prípravok pre spoločenské zvieratá.

Pozitívne ovplyvňuje periférny a centrálny nervový systém. Vhodný pre pravidelnú aplikáciu psom s epilepsiou a inými záchvatmi neurologického pôvodu. Vhodné pre psov s epilepsiou vďaka preukázateľne harmonizujúcemu efektu účinných látok.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Veľmi jemne vtierajte do oblasti bočnej strany krku a krčnej chrbtice. Pre podporu celkového efektu vtierajte tiež do slabín. Miesto aplikácie zviera optimálne ponúkne samo po zoznámení sa s prípravkom. Maximálna denná dávka 1 ml na 5 kg hmotnosti zvieraťa. Dávku možno rozdeliť na dve aplikácie počas dňa. Používajte do vymiznutia alebo zmiernenia ťažkostí. Možno používať dlhodobo, maximálna dávka pri trvalom používaní je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvieraťa. 1 ml je 40 kvapiek.

Zloženie:

Slnečnicový olej, esenciálne oleje: Boswellia serrata, Boswellia carterii, Citrus paradisi - grep, Citrus aurantinum - neroli, vitamín E.

Kadidlo:

Boswelia carterii a Boswellia serrata - tieto dreviny budete pravdepodobne poznať ako kadidlovník. Kadidlo, získavané narezaním kôry týchto stromov používa ľudstvo tisíce rokov, či už k náboženským alebo liečebným účelom. Obsahuje desiatky monoterpénov a tzv. boswelové kyseliny, ktoré pôsobia ako skvelý prostriedok na uvoľnenie tela i psychiky.

Grapefruit:

Grapefruit obsahuje vysoké množstvo vitamínu C, B1 a K, samotný plod je nabitý blahodárne pôsobiacimi prírodnými flavonoidmi. Grep zvyšuje obranyschopnosť organizmu, zlepšuje krvný obeh, znižuje hladinu cholesterolu v krvi a jeho častá konzumácia znižuje riziko rakoviny pľúc a žalúdka.

Doba použitelnosti: 

1 rok od dátumu výroby

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Problém: Epilepsia
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!