Dokonalá Láska Pri hormonálnej nerovnováhe a falošnej gravidite pre samice - podporný olej, 50 ml

Kód: DL-HBFGO50
17 hodnotení
23,10 €
3 - 7 pracovných dní

Intenzívny aromaterapeutický olej pre fenky trpiace hormonálnou nevyrovnanosťou a falošnou brezosťou, ktorý pomáha ako na fyzickej tak aj na psychickej úrovni.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

(LÁSKA 62 Při hormonální nerovnováze a falešné březosti pro samice - podpůrný olej)

Hormonálna nerovnováha pácha v organizme psa veľké škody. Je s ňou spojená jedna z najčastejších porúch feniek - falošná brezosť. Spoznáte ju relatívne ľahko - fenka je po háraní nepokojná, hľadá si miesto pre šteniatka ("hniezdo"), prenáša hračky a správa sa k nim ako k šteniatkam. Často je to spojené so začínajúcou agresivitou napr.pri snahe vytiahnuť fenku z jej peliešku alebo spod nábytku na venčenie a podobne.

Na fyzickej úrovni sa falošná brezosť prejavuje ako tá skutočná - fenke sa nalievajú struky, má tendenciu priberať na váhe, je lenivejšia.

Falošná brezosť nie je iba fyzický problém - psychika fenky ňou takisto veľmi trpí.

Preto sa ako výborné riešenie ukázalo používanie aromaterapeutického oleja Hormonálna nerovnováha a falošná brezosť od Dokonalej Lásky. Pomáha ako na fyzickej tak aj na psychickej úrovni.

Esenciálne a rastlinné oleje obsiahnuté v tomto prípravku nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu fenky a tiež posilňujú jej imunitu a centrálny nervový systém.

Zloženie:

100% silica: Matricaria recutita, Pelargonium graveolens, Citrus sinis, Lavandula angustifolia; za studena lisované

oleje: mandlový, argánový, repkový, slnečnicový; vitamín E, vitamín D

Prípravok obsahuje len prírodné látky. Neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervanty.

Dávkovanie:

trpasličie plemená = 1/4 čajovej lyžičky
do 13 kg hmotnosti = pol čajovej lyžičky
13 - 30 kg = 1 čajová lyžička

nad 30 kg hmotnosti = 1 až 2 čajové lyžičky

*Množstvo zmesi potrebnej pre vhodnú dávku spoznáte aj podľa toho, ako je zmes absorbovaná kožou. Ak sa zmes do kože rýchlo vsakuje, je to znamením toho, že účinné látky sú prijímané a organizmus ich vyhodnocuje ako prospešné. Ak sa zmes nevsakuje, je dávka zbytočne vysoká voči danému stavu, prípadne sa jedná o nevhodne vybranú zmes oproti diagnóze.

Ako sa olej používa?

V kritickom období minimálne raz, maximálne 5 x denne odlejte potrebné množstvo do dlane a jemne, ale dôkladne votrite do na vnútornej strane stehien a bruška. Užívajte do vymiznutia ťažkostí.

Upozornenie:

Vo výnimočných prípadoch môže zmes po aplikácii spôsobiť alergickú reakciu prejavujúcu sa začervenaním kože alebo červenými fliačikmi. Ak fenka trpí takouto alergiou, nie je vhodné používať olej na vtieranie do kože. Vyžiadajte si zmes v úprave pre používanie do difuzéra pre priestorovú inhaláciu.

DÔLEŽITÉ:

Pred použitím vždy pretrepte! Chráňte pred svetlom, teplom a vlhkom. Uchovajte mimo dosahu detí. Nepoužívajte na mačky. Nevtierajte do kože na priamom slnku.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Problém: Falošná gravidita, Hormonálna nerovnováha
Objem: 50 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!