Dokonalá Láska Pri hormonálnej nerovnováhe a falošnej gravidite pre samice - podporná inhalácia

Kód: DL-HBFGI
2 hodnotenia
22,14 €
3 - 7 pracovných dní

Inhalačná zmes pri prejavoch falošnej gravidity, uzavretia, stavoch depresie a apatie z dôvodu hormonálnej nerovnováhy. 

Detailné informácie

Podrobný popis

(LÁSKA 61 Při hormonální nerovnováze a falešné březosti pro samice - podpůrná inhalace)

Inhalačná zmes je určená pre samice (suky) pri prejavoch falošnej gravidity, uzavretia, stavoch depresie a apatie z dôvodu hormonálnej nerovnováhy. Zmes esenciálnych olejov s proestrogénnym účinkom pôsobí na reguláciu pohlavných hormónov. Vhodné ako podpora pri pokastračnej inkontinencii. Možno použiť pre hormonálnu prípravu pred kastráciou a pre optimalizáciu hormonálneho systému po chirurgickom odstránení vaječníkov. Nepoužívajte pri podozrení na zápalové ochorenie pohlavného aparátu.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Difuzér s filtrom pracujúci "za studena": 1 x - 2 x denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a zapnite na dobu 1 hodiny. V neprítomnosti možno využiť časovacie hodiny do zásuvky. 

Nebulizačný difuzér: podľa individuálneho nastavenia, maximálna denná dávka 0,3 ml. 

Inhalácia z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred zviera, ktoré si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne.

Inhalácia z látky: na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk zvieraťa. 

Optimálne je vyriešiť u zvieraťa príčinu jeho problémov (v súčinnosti s behaviorálnymi postupmi) a následne prestať s používaním lieku. V prípade dlhodobého (ak liek aplikujete dlhšie ako 1 mesiac) alebo trvalého používania vykonávajte raz mesačne týždňovú prestávku.Teda aplikácii prípravku nerobte počas 1 týždňa v každom mesiaci. Dlhodobé používanie je charakteristické v prípadoch, keď prípravok pomáha "iba" zmierňovať príznaky a optimalizuje prejavy a stav psa.

Zloženie:

100% esenciálne oleje: Matricaria recutita - harmanček, Pelargonium graveolens - geranium, Foeniculum vulgare - fenikel, Aniba rosaeodora - ružové drevo, Rosa damascena - ruža, Santalum album - santal.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom.Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Prípravok nie je vhodný pre epileptikov a gravidné suky.

Doba použiteľnosti:

2 roky od dátumu výroby. 

Dodatočné parametre

Kategória: Priestorová aromaterapia
Zvieratko: Pes
Problém: Falošná gravidita, Hormonálna nerovnováha
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie