Dokonalá Láska Pri hormonálnej nerovnováhe a falošnej gravidite pre samice - podporná inhalácia

Kód: DL-HBFGI
4 hodnotenia
22,10 €
3 - 7 pracovných dní

Inhalačná zmes pri prejavoch falošnej gravidity, uzavretia, stavoch depresie a apatie z dôvodu hormonálnej nerovnováhy. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

(LÁSKA 61 Při hormonální nerovnováze a falešné březosti pro samice - podpůrná inhalace)

Inhalačná zmes je určená pre samice (suky) pri prejavoch falošnej gravidity, uzavretia, stavoch depresie a apatie z dôvodu hormonálnej nerovnováhy. Zmes esenciálnych olejov s proestrogénnym účinkom pôsobí na reguláciu pohlavných hormónov. Vhodné ako podpora pri pokastračnej inkontinencii. Možno použiť pre hormonálnu prípravu pred kastráciou a pre optimalizáciu hormonálneho systému po chirurgickom odstránení vaječníkov. Nepoužívajte pri podozrení na zápalové ochorenie pohlavného aparátu.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Difuzér s filtrom pracujúci "za studena": 1 x - 2 x denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a zapnite na dobu 1 hodiny. V neprítomnosti možno využiť časovacie hodiny do zásuvky. 

Nebulizačný difuzér: podľa individuálneho nastavenia, maximálna denná dávka 0,3 ml. 

Inhalácia z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred zviera, ktoré si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne.

Inhalácia z látky: na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk zvieraťa. 

Optimálne je vyriešiť u zvieraťa príčinu jeho problémov (v súčinnosti s behaviorálnymi postupmi) a následne prestať s používaním lieku. V prípade dlhodobého (ak liek aplikujete dlhšie ako 1 mesiac) alebo trvalého používania vykonávajte raz mesačne týždňovú prestávku.Teda aplikácii prípravku nerobte počas 1 týždňa v každom mesiaci. Dlhodobé používanie je charakteristické v prípadoch, keď prípravok pomáha "iba" zmierňovať príznaky a optimalizuje prejavy a stav psa.

Zloženie:

100% esenciálne oleje: Matricaria recutita - harmanček, Pelargonium graveolens - geranium, Foeniculum vulgare - fenikel, Aniba rosaeodora - ružové drevo, Rosa damascena - ruža, Santalum album - santal.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom.Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Prípravok nie je vhodný pre epileptikov a gravidné suky.

Doba použiteľnosti:

2 roky od dátumu výroby. 

Dodatočné parametre

Kategória: Priestorová aromaterapia
Zvieratko: Pes
Problém: Falošná gravidita, Hormonálna nerovnováha
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!