Plánovaná dovolenka: 17.7. - 22.7.2024. V tomto období nebude možný osobný odber, neodosielame balíčky a nefunguje zákaznícky servis. Objednávky prijímame nepretržite a venovať sa im budeme postupne od 23.7.2024. Ďakujeme za pochopenie.

Dokonalá Láska Pri odlúčení a zmenách - Podporná inhalácia 10 ml

Kód: DL-L63-10
5 hodnotení
22,10 €
3 - 7 pracovných dní

Inhalačná zmes určená pre psov s prejavmi separačnej úzkosti, strachu z odlúčenia od majiteľa alebo od svorky. 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Láska 63 Při separační úzkosti - Podpůrná inhalace

Inhalačná zmes určená pre psov s prejavmi separačnej úzkosti, strachu z odlúčenia od majiteľa alebo od svorky. Vhodná ako podpora pri úmrtí alebo odchode člena svorky alebo rodiny majiteľa. Inhalačná forma je vhodná pre zvieratá, ktoré netolerujú manipuláciu alebo je pre nich záťažou, ďalej je vhodná pri väčšom počte zvierat, napríklad v útulku, hoteli a podobne. Možno použiť aj pre inhaláciu z fľaštičky.

Olej je fotosenzitívny, preto nie je vhodné ho aplikovať votrením pred prítomnosťou zvieraťa na slniečku alebo v čase priameho slnečného žiarenia.

Dávkovanie a spôsob použitia:

Difuzér s filtrom, ktorý pracuje za studena: 1x - 2x denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a zapnite na dobu 1 hodiny. V neprítomnosti možno využiť časovacie hodiny do zásuvky. 

Nebulizačný difuzér - podľa individuálneho nastavenia, maximálna denná dávka 0,3 ml. 

Inhalácia z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred zviera, ktoré si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne.

Inhalácia z látky - na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk zvieraťa. 

Optimálne je vyriešiť u zvieraťa príčinu jeho problémov (v súčinnosti s behaviorálnymi postupmi) a prestať s používaním lieku. V prípade dlhodobého (ak liek aplikujete dlhšie ako 1 mesiac) alebo trvalého používania vykonávajte raz mesačne týždňovú prestávku. Teda aplikáciu prípravku nerobte počas 1 týždňa v každom mesiaci. Dlhodobé používanie je charakteristické v prípadoch, keď prípravok pomáha "iba" zmierňovať príznaky a optimalizuje prejavy a stav psa. 

Zloženie:

100% esenciálne oleje Citrus aurantinum - neroli, Acacia decurrens - Mimosa, Majorana hortensis - majorán, Boswellia serrata - kadidlovník, Jasminum grandiflorum - jazmín, Santalum album - santal, Vetiveria zizainoides - vetiver, Cedrus atlantica - céder.

Upozornenie:

Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. 

Prípravok nie je vhodný pre epileptikov.

Doba použiteľnosti:  2 roky od dátumu výroby. 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Priestorová aromaterapia
Zvieratko: Pes
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!