Dokonalá Láska Pri strachu a úzkosti - podporná inhalácia

Kód: DL-STRUI-10
5 hodnotení
22,10 €
3 - 7 pracovných dní

Inhalačná zmes esenciálnych olejov v jedinečnej upokojujúcej receptúre pre posilnenie psychického stavu, zlepšenie nálady a prekonanie horších zážitkov alebo harmonizáciu osobnosti.

 

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Zmes esenciálnych olejov v jedinečnej upokojujúce receptúre pre posilnenie psychického stavu, zlepšenie nálady a prekonanie horších zážitkov alebo harmonizáciu osobnosti.

Účinok:

- nervové tonikum 
- antidepresívum 
- antiseptický 
- protizápalový 
- antispazmatické 
- vazodilatačný 
- tonikum svalového systému 
- tonikum lymfatického systému

Návod na použitie:

Aroma Difuzér: Nakvapkajte 2 až 8 kvapiek - podľa veľkosti miestnosti a požadovanej hustoty nasýtenia - na výmenný aromafilter difuzéru. Zapnite difuzér do polohy I na 120 minút alebo do polohy II na 60 minút. Používajte 1 x až 4 x denne podľa potreby.

Odporúčame pri zdravých psoch vykonávať trojtýždňovú kúru 4 x ročne. U psov s narušenou psychikou, trpiacich stresom, úzkosťou, strachom a inými problémami, môžete užívať trvalo. V prípade trvalého užívania urobte 1 x za 2 mesiace týždňovú prestávku.

Inhalácia priamo z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred psíka, ktorý si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne.

Inhalácia z látky: na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk psíka. Doba tejto aplikačnej formy by nemala presiahnuť 14 dní.

Pre použitie v teréne - 1 kvapka na každé 3 kg hmotnosti psíka - nakvapkajte do dlaní a vytvorte z nich masku, ktorú priložíte psíkovi na tlaminku. 2 x až 5 x denne po dobu jednej minúty alebo užite v kritickej situácii. 

Zloženie: 

Zmes 100% esenciálnych olejov: ružové drevo, ylang-ylang, levandule, petitgrain, pomaranč, šalvia muškátová 

Upozornenie:

Zmes esenciálnych olejov má pozitívny vplyv aj na ľudský organizmus. Užívajte so svojimi psíkmi! Uchovajte v tme a suchu, mimo dosahu detí. Neužívajte vnútorne! Prípravok nie je určený pre mačky, ale nie je pre nich škodlivý. 

Kontraindikácie:

V prípade vysokého krvného tlaku, ochorení srdca, vážne obličkové či pečeňové choroby konzultujte použitie zmesi s veterinárnym špecialistom alebo kontaktujte poradňu Dokonalej Lásky (tel .: +420731381380, mail: info@dokonalalaska.cz). 

Prípravok nie je určený pre psíkov a ľudí s epilepsiou

Dodatočné parametre

Kategória: Priestorová aromaterapia
Zvieratko: Pes
Problém: Bojazlivosť, Stres, Úzkosť
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!