Dokonalá láska Podporný olej pri strachu a úzkosti, 30 ml

Kód: DL-POSU-30
4 hodnotenia
16,90 €
3 - 7 pracovných dní

Intenzívny aromaterapeutický (liečivý) olej pre psíkov s prejavmi úzkosti, strachu, tiesne, stresu

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Strach z nových vecí, nechuť na jazdu autom, trasenie sa a dychčanie pri búrke, alebo ohňostroji, striedanie majiteľov - toto všetko sú prejavy a situácie, kedy vám pomôže intenzívny liečivý aromaterapeutický olej Proti strachu a úzkosti od Dokonalej Lásky. Prípravok napomáha psychickej pohode a upokojeniu pri úzkostných stavoch a strachu.

Olejová zmes. Je určená k vtieraniu do kože a k inhalácii. Prípravok napomáha k upokojeniu psychiky pri strachu či úzkostných stavoch. Olej je určený na priame vtieranie do pokožky psa ako aj na inhalovanie z dlaní. Psy majú výborný čuch, preto je inhalovanie jedným z preferovaných spôsobov aplikácie účinných látok.

Možnosti použitia/situácie:

• psík sa bojí pri búrke
• zdesenie a strach z neznámych a nových javov (stavebné práce, silvester, výstrely, prvá jazda autom a pod)
• zlé životné skúsenosti, týranie
• striedanie domovov, majiteľov ...
• neprimerané stráženie teritória
• hryzenie a chňapanie zo strachu
• požieranie výkalov z dôvodu vzbudenia pozornosti
• depresívne stavy
• stavy úzkosti

Účinne pomáha upokojovať psa prírodnými látkami. Esenciálne oleje a rastlinné oleje nezaťažujú organizmus a okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.

Nezabudnite, že aj pri užívaní liečivého oleja proti strachu a úzkosti zostáva najdôležitejší váš správny prístup k psovi.

Spôsob použitia:

1 ml na 5 kg hmotnosti psa. 1x až 2x denne alebo v kritickej situácii odlejte uvedené množstvo zmesi do dlane a jemne, ale dôkladne votrite do kože v oblasti krvného riečišťa. Vhodné miesta sú v podpazuší, na vnútorných stranách stehien, na bruchu, na koreni chvosta, medzi ušami.

Užívajte do vymiznutia ťažkostí alebo trvalo. V prípade potreby môžete raz týždenne dávkovanie jednorazovo zvýšiť a to až trojnásobne.

Ak to pes uprednostňuje, môže účinné látky inhalovať priamo z fľaše alebo z vašich dlaní. Ako budete fľaštičku používať prvýkrát , preskúmajte ju a očichejte spoločne s Vaším psom, nechajte ho zoznámiť sa s jeho novým pomocníkom pre dosiahnutie psychickej pohody. Nezabudnite, že aj pri používaní tohto prípravku zostáva najdôležitejšie váš správny prístup ku psovi.

V prípade pravidelného používania výrobku po dobu 3 mesiacov aplikáciu výrobku prerušte na dobu 1 týždňa. Je to vhodné pre občasné celkovej prečistenie organizmu.

Len na vonkajšie použitie. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Pred použitím vždy pretrepte! Skladujte v suchu, chráňte pred priamym slnečným žiarením, teplom. Liek nie je určený pre gravidné suky. Prípravok nie je vhodný pri epilepsii. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Zloženie:

Slnečnicový olej, esenciálny olej - majorán záhradný, esenciálny olej - levanduľa úzkolistá, esenciálny olej - valeriána lekárska, vitamín E (tokoferol), esenciálny olej - šalvia muškátová.

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Objem: 30 ml
Zvieratko: Pes

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!