Dokonalá Láska Pri agresivite a nadmernej dominancii pre samca - podporná inhalácia

Kód: DL-AGR-INH
3 hodnotenia
27,50 €
do 5 pracovných dní

Podporný olej na votretie do srsti a kože je určený pre psie samce, ktoré prejavujú nadmernú ofenzívnu agresivitu. Inhalačná zmes je vhodná pre jedincov, ktorí neznesú manipuláciu, alebo pre skupinu psov.  

Detailné informácie

Podrobný popis

Podporný olej na votretie do srsti a kože je určený pre psie samce, ktoré prejavujú nadmernú ofenzívnu agresivitu. Pre samca s prejavmi nadmernej dominantnej agresivity k iným psom, s agresívnym prejavom likvidácie konkurencie a s poruchou nadmernej tvorby testosterónu. Inhalačná zmes je vhodná pre jedincov, ktorí neznesú manipuláciu, alebo pre skupinu psov. 

Dávkovanie a spôsob použitia:

Difuzér s filtrom pracujúci "za studena": 1 x - 2 x denne nakvapkajte na filter 2-5 kvapiek (podľa veľkosti priestoru) a zapnite na dobu 1 hodiny. V neprítomnosti možno využiť časovacie hodiny do zásuvky. 

Nebulizačný difuzér: podľa individuálneho nastavenia, maximálna denná dávka 0,3 ml.  

Inhalácia z fľaštičky: otvorte fľaštičku a položte pred zviera, ktoré si samovoľne naberie nozdrami potrebné množstvo prípravku. Maximálna doba inhalácie by nemala presiahnuť 10 minút denne. 

Inhalácia z látky: na šatku, alebo látku naneste 2 kvapky a umiestnite na krk zvieraťa. 

Optimálne je vyriešiť u zvieraťa príčinu jeho problémov (v súčinnosti s behaviorálnymi postupmi) a následne prestať s používaním lieku. V prípade dlhodobého (ak liek aplikujete dlhšie ako 1 mesiac) alebo trvalého používania vykonávajte raz mesačne týždňovú prestávku.Teda aplikácii prípravku nerobte počas 1 týždňa v každom mesiaci. Dlhodobé používanie je charakteristické v prípadoch, keď prípravok pomáha "iba" zmierňovať príznaky a optimalizuje prejavy a stav psa. 

Zloženie:

100% esenciálne oleje: Majorana hortensis - majorán, Cymbopogon citratus- lemongrass, Vetiveria zizainoides - vetiver, Jasminum grandiflorum - jazmín, Rosa damascena - ruža, Santalum album - santal.

Upozornenie:

Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. 

Prípravok nie je vhodný pre epileptikov.

Doba použiteľnosti:

2 roky od dátumu výroby.

Dodatočné parametre

Kategória: Priestorová aromaterapia
Zvieratko: Pes
Problém: Agresivita, Dominancia
Objem: 10 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: