Dokonalá Láska Pri odlúčení a zmenách - Podporný olej, 30 ml

Kód: DL-SEPAROL30
7 hodnotení
13,60 €
Skladom

Intenzívny liečivý olej proti separačnej úzkosti - nepokoju a strachu z osamelosti a neznáma. Esenciálne oleje a rastlinné oleje použité v oleji proti separačnej úzkosti nezaťažujú organizmus a podporujú zdravotný a psychický stav psa.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

(LÁSKA 64 Při separační úzkosti - podpůrný olej)

Separačná úzkosť je v súčasnosti najčastejšia porucha správania psov. Prejavuje sa po odchode majiteľov z domu vokalizáciou (kňučanie, štekanie, zavýjanie), ničením vecí majiteľa, škrabaním na dvere, či močením a trúsením na neprimeraných miestach. Menej časté prejavy úzkosti sú: zvýšené slinenie, zvracanie, intenzívne lízanie častí vlastného tela, hlavne labiek.

dokonala-laska-podporny-olej-pri-strachu-a-uzkosti-2

Najčastejšou príčinou týchto prejavov býva prílišná závislosť na pánovi, ponechávanie psa osamote príliš dlhú dobu, ale aj zmena prostredia a podmienok (presťahovanie sa, strata ľudského alebo zvieracieho partnera). Výborným doplnkom pri riešení tohto problému je intenzívny aromaterapeutický olej proti nepokoju a strachu z osamelosti a neznáma - olej od Dokonalej Lásky proti separačnej úzkosti. Účinne pomáha prírodnými látkami psa upokojiť a harmonizovať jeho emócie.

Esenciálne oleje a rastlinné oleje použité v oleji proti separačnej úzkosti nezaťažujú organizmus. Okrem plnenia hlavného cieľa tiež napomáhajú celkovému zdravotnému a psychickému stavu psa a tiež posilňujú jeho imunitu a centrálny nervový systém.

Ďalšie možnosti použitia:

  • strach z neznámych a nových javov (silvester, búrky, stavebné práce, výstrely, prvá jazda autom, a pod.)
  • náhla strata sociálneho partnera (psí spoločník, pán ...)
  • zlé životné skúsenosti, týranie
  • striedanie domovov, majiteľov
  • neprimeraná ochrana teritória
  • hryzenie a chňapanie zo strachu
  • požieranie výkalov z dôvodu vynútenia si pozornosti
  • depresívne stavy
  • stavy úzkosti z iných dôvodov

Zloženie:

Slnečnicový olej, vitamín E, esenciálne oleje Citrus aurantinum - Neroli, Acacia decurrens - Mimóza, Majorana hortensis - Majorán, Boswellia serrata - Kadidlovník, Jasminum grandiflorum - Jazmín, Santalum album - Santal, Vetiveria zizainoides - Vetiver, Cedrus atlantica - Céder.

Prípravok obsahuje len prírodné látky, neobsahuje žiadne chemické rozpúšťadlá a konzervačné látky.

Dávkovanie a použitie:

Aplikačná dávka 1 ml (cca 40 kvapiek) na 5 kg hmotnosti zvieraťa. Potrebnú dávku 1 x denne nakvapkajte do dlaní a jemne votrite na bočnú stranu krku, alebo do oblasti zátylku, alebo medzi lopatky či do oblasti bedier a koreňa chvosta. Prípravok možno tiež aplikovať do oblasti slabín. V prípade záujmu môže zviera zmes olízať z ruky, ak má v poriadku trávenie.

aplikacia-aromaterapie

Upozornenie: Veterinárny prípravok určený pre psov. Len pre zvieratá. Skladujte v suchu a chlade, chráňte pred priamym slnečným žiarením a teplom. Uchovávajte mimo dosahu detí. Prípravok nenahrádza veterinárnu starostlivosť. Prípravok nie je náhradou za veterinárne liečivá, nejedná sa o liek. Prípravok nie je vhodný pre epileptikov.

Doba použiteľnosti: 1 rok od dátumu výroby

Dodatočné parametre

Kategória: Psychika, emócie, nervová sústava
Zvieratko: Pes
Problém: Separačná úzkosť, Stres
Objem: 30 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dokonala-Laska

Zvieratá samé v prírode vyhľadávajú pre ne užitočné byliny. Napríklad psovité a mačkovité šelmy majú výskyt bylín vo svojom teréne zmapovaný a podľa potrieb sa na tieto miesta vracajú a vytierajú si tu kožuch a pod. Možno aj u vášho psíka ste si všimli podobné tendencie.

Dokonalá láska pomáha domácim zvieratám k návratu k prírodným zdrojom zdravia a psychickej pohody. Zvieracia aromaterapia prešla v 20. storočí rýchlym vývojom, ktorý tesne nasledoval pokroky v aromaterapii pre človeka. Dnes je zvieracia aromaterapia bežnou výbavou chovateľov a psíčkarov predovšetkým v USA a v Kanade, ale aj v Európe sa dostáva právom na výslnie záujmu milovníkov zvierat.

Dokonalá láska je značka prírodných aromaterapeutických prípravkov vyvinutých v spolupráci s veterinármi, aromatológmi a odborníkmi na psychológiu zvierat. Dokonalá láska zhŕňa skúsenosti z vývoja aromaterapie a potrieb chovateľov a psíčkarov. Ešte nikdy nebola aromaterapia tak pohodlná a príjemná pre vás i pre vášho psíka!