Specific CT-H Healthy Treats - Kostičky 300 g

Kód: SPC-M031794
Akcia
4 hodnotenia
Značka: Specific
4,70 € –10 %
specific ct h healthy treats kosticky 5x300 g
4,70 € –10 % 4,20 €
Skladom

Pochúťka pre psy všetkých plemien bez rozdielu veku. Pochúťku je možné používať v priebehu redukcie hmotnosti ako prevenciu obezity a pri psoch s cukrovkou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pochúťka pre psy všetkých plemien bez rozdielu veku. Pochúťku je možné používať v priebehu redukcie hmotnosti ako prevenciu obezity a pri psoch s cukrovkou.

Indikácie:

  • Pochúťka pre zdravé psov všetkých plemien bez rozdielu veku.
  • Pochúťka, ktorú je možné podávať aj počas redukcie váhy a ako prevenciu obezity.
  • Pochúťka, ktorú možno podávať aj pri diagnostikovaní cukrovky.

Vlastnosti a charakteristika krmiva:

  • Vysoký podiel vlákniny znižuje energetickú hustotu a podporuje udržanie optimálnej váhy.
  • Nízky obsah tuku znižuje energetickú hustotu a riziko vzniku obezity.

Doplňujúce informácie:

  • Psi bývajú často obézni kvôli tomu, že je majitelia príliš "rozmaznávajú". Ako prevencia rozvoja nadváhy je preto odporúčané, aby bol denný prídel krmiva znížený v závislosti na množstve podávaných pochúťok.
  • Obsah zložitých cukrov a vysoký podiel vlákniny napomáha postupnému uvoľňovaniu glukózy z pochúťky. Vďaka tomu sú SPECIFIC ™ CT-H Healthy Treats vhodné aj pre psov s cukrovkou.

Zloženie:

  • Pšenica, rybie mäso, kukuričný proteín, repná dužina, prášková celulóza, hydrolyzovaný bravčový proteín, ryža, vajcia, minerály, živočíšny tuk, vitamíny a stopové prvky, slnečnicový olej. Antioxidanty: aditíva schválené EC: BHA, BHT a propyl galát. Neobsahuje syntetické ochucovadlá a farbivá. 

Denná kŕmna dávka v gramoch:

Používajte SPECIFIC ™ CT-H Healthy Treats ako doplnkové krmivo - odmenu alebo pochúťku. Ako prevencia rozvoja nadváhy je odporúčané, aby bol denný prídel krmiva znížený v závislosti na množstve podávaných pochúťok.

Dodatočné parametre

Kategória: Zdravé maškrty pre psov
Zvieratko: Pes
Životná etapa: Dospelý pes
Veľkosť psa: Mini, Medium, Maxi
Hmotnosť: 300 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-specific-2

SPECIFIC ®  je komplexný rad superprémiových krmív a veterinárnych klinických diét, ktoré pomáhajú poskytnúť a vybalansovať presné nutričné potreby nielen po celú dobu života psov a mačiek, ale aj v období ich chorôb, rekonvalescencie alebo oslabenia.

Krmivá a klinické diéty SPECIFIC ® sú vyrábané v Škandinávii z čisto prírodných surovín, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou. Vyznačujú sa tým, že neobsahujú geneticky modifikované suroviny, syntetické farbivá a ochucovadlá.