Specific CXD-M Adult Medium Breed 7 kg

Kód: SPC-Z6715
3 hodnotenia
Značka: Specific
30,90 €
Skladom do 24 hodín

Pre dospelé, zdravé psy stredných plemien (10-25 kg), vhodné pre vek 1-7 rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Výživa dospelých zdravých psov stredných plemien (10-25kg) od 1 do 7 rokov. Vyššia chutnosť. Obsahuje frukto-oligosacharidy, L-karnitín a beta 1,3 / 1,6 glukány.

Vlastnosti a charakteristika krmiva:

  • Kompletné, vyvážené krmivo s primeraným obsahom energie, zodpovedajúce potrebám stredných plemien psov, ktoré napomáha udržaniu ideálnej telesnej hmotnosti.
  • EPA a DHA sú nenasýtené omega-3 mastné kyseliny, ktoré majú priaznivý vplyv na kvalitu a zdravie kože a srsti a zdravie kĺbov.
  • Vysoko kvalitné a vysoko stráviteľné zložky zaisťujú maximálne využitie živín krmiva a tým menší objem výkalov.
  • Obsahuje β 1,3 / 1,6 -glukany z kvasníc, ktoré sa môžu viazať na receptory bielych krviniek a ovplyvňovať tak imunitný systém a podporovať imunitnú odpoveď organizmu.
  • FOS je fermentujúca vláknina, ktorá stimuluje rast žiaducej črevnej mikroflóry a má priaznivý vplyv na zdravotný stav tráviaceho traktu.

Doplňujúce informácie:

  • Krmivo obsahuje prídavok L-karnitínu. L-karnitín prenáša mastné kyseliny do mitochondrií, stimuluje spaľovanie tukov a chráni svalovú hmotu. V kombinácii so zníženým obsahom energie v krmive napomáha udržaniu ideálnej telesnej hmotnosti psa.
  • Pre gravidné a dojčiace feny stredných plemien je odporúčaným krmivom SPECIFIC ™ CPD-M Puppy Medium Breed.
  • Pre psov stredných plemien, starších ako 7 rokov, je odporúčaným krmivom SPECIFIC ™ CGD-M Senior Medium Breed.

 

Zloženie:

Pšenica, rybia múčka, živočíšny tuk, kukuričný proteín, ryža, hydrolyzovaný bravčový proteín, kvasnice (zdroj β 1,3 / 1,6 - glukánov), minerálne látky, vajcia, fruktooligosacharidy, vitamíny a stopové prvky, metionín, slnečnicový olej, L-karnitín.

Antioxidanty: Aditíva schválené EC: BHA, BHT, propyl galát.

Neobsahuje syntetické farbivá a ochucovadlá.

Denná kŕmna dávka v gramoch:

Individuálna denná kŕmna dávka je závislá na mnohých faktoroch ako sú napr.: plemeno, vplyvy prostredia, ročné obdobie, aktivita a pod. Odporúča sa priebežne monitorovať kondíciu a telesnú hmotnosť psa a kŕmnu dávku upraviť podľa jeho individuálnych nárokov a potrieb.

Dodatočné parametre

Kategória: Specific Dog
Zvieratko: Pes
Životná etapa: Dospelý pes
Veľkosť psa: Medium
Hmotnosť: 7 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-specific-2

SPECIFIC ®  je komplexný rad superprémiových krmív a veterinárnych klinických diét, ktoré pomáhajú poskytnúť a vybalansovať presné nutričné potreby nielen po celú dobu života psov a mačiek, ale aj v období ich chorôb, rekonvalescencie alebo oslabenia.

Krmivá a klinické diéty SPECIFIC ® sú vyrábané v Škandinávii z čisto prírodných surovín, ktoré prechádzajú prísnou kontrolou. Vyznačujú sa tým, že neobsahujú geneticky modifikované suroviny, syntetické farbivá a ochucovadlá.