Topvet Humátové tablety Protectin 90 cps.

Kód: TV-T20438
Neohodnotené
9,90 € 0,11 € / 1 ks
Odosielame do 24 hodín

Hnačka, sliznice, imunita. Veterinárny prípravok pre psov.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Hnačka, sliznice, imunita. Veterinárny prípravok pre psov.

Humátové tablety Protectin - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Podávanie humínových kyselín preukázateľne znižuje prejavy hnačiek.

Produkt je výhradne prírodného charakteru a výrazne posilňuje prirodzené zažívanie všetkých domácich maznáčikov. Pri preventívnom podávaní 1x za 14 dní eliminujete výskyt hnačiek na minimum.

Druhým mechanizmom účinku je vytvorenie ochranného filmu na sliznici čreva, čím je minimalizovaná adsorpcia endogénnych aj exogénnych toxínov z jeho lumina.

Humátové tablety Protectin zlepšujú metabolickú aktivitu organizmu, a tým zvyšujú využiteľnosť živín. Vykazujú imunomodulačné, profibrinolytické, antikoagulačné, antibakteriálne a virucídne účinky. Tlmia mutácie a nádorové bujnenie. Vykazujú estrogénnu aktivitu.

Vytvára ochranný film na sliznici čreva

Posilňuje prirodzené zažívanie

Zvyšuje využiteľnosť živín

Návod na použitie:

Na 10 kg živej hmotnosti 1 tableta denne. Prípravok je vhodné podávať pri hnačkách najrôznejšej etiológie a dietetických problémoch.

Zloženie:

Dodatočné parametre

Kategória: Trávenie
Zvieratko: Pes
Balenie: 90 cps.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

logo-topvettopvet-obr

Ucelený program veterinárnych prípravkov pre psov, mačky a kone s vysokou pridanou hodnotou a maximálnym účinkom prinášajúcim vašim zvieratám kvalitnú starostlivosť. V ponuke nájdete široké spektrum produktov doplnkovej výživy a kozmetiky.

Originálne receptúry Topvet sú vytvorené z bylinných a prírodných látok skúseným tímom v spolupráci s veterinárnymi lekármi. Pri vývoji bol kladený maximálny dôraz na kvalitu použitých surovín a ich kombináciu pre využitie potenciálu účinných látok. Výsledkom sú produkty starajúce sa o vaše kone a domácich miláčikov účinne, šetrne a s vysokým aplikačným komfortom.