cdVet Posypový koncentrát 10 kg

Kód: CDV-3341
4 hodnotenia
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO
cdvet posypovy koncentrat 10 kg
63,90 €
3 - 7 pracovných dní

Extrémne účinný posypový koncentrát, šetrný k labkám. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Extrémne účinný posypový koncentrát, šetrný k labkám.

cdVet Posypový granulát (Eisfrei Intensivgranulat - intenzívny granulát pre odstraňovanie ľadu) je vyrobený z hnojivových a tavných komponentov.

Šetrný - Je to šetrná alternatíva agresívnej posypovej soli pri odstraňovaní ľadu, snehu a poľadovice (+ prevencia) z chodníkov alebo príjazdových ciest, kde sa pohybujú naši psi a mačky (spravidla oplotený pozemok rodinného domu). cdVet Eisfrei Intensivgranulat nie je jedovatý, nedráždi (chémia) a nezraňuje (ostré kryštály) zvieracie labky, nerozrušuje zámkovú dlažbu (betón), nepoškodzuje keramické ani kameninové dlaždice a nekontaminuje (zmenou chemického charakteru a zvýšením pH) pôdu našich zeleninových či kvetinových záhonov ani zatrávnených plôch. Produkt je mierne zásaditý, takže pôsobí napr. Proti tvorbe hrdze a účinkom kyslého dažďa v pôde. Je úplne rozpustný vo vode, preto neupcháva kanály, kanalizácie či čističky. casaCare Eisfrei neobsahuje močovinu a podľa univerzity v Bielefelde ho rastliny znášajú lepšie ako konvenčné posypové soli.

Účinný - Posypový granulát Eisfrei má v porovnaní s bežnou posypovou soľou vyššiu obstarávaciu cenu, ale vďaka jeho efektivite (dávkovanie, doba pôsobenia) a šetrnosti k životnému prostrediu je lacnejší. Doba pôsobenia 2-5 dní. Pri normálnej tvorbe ľadu, bez nového nasneženia, vydrží účinnosť väčšinou 3 dni, čo robí tento koncentrát v porovnaní s bežnými prostriedkami veľmi úsporným. Účinnosť do - 45 ° C. Dávkovanie 20-100 gramov na 1 meter štvorcový (podľa vrstvy ľadu alebo snehu). Drží na svahu so sklonom do 45 stupňov. Balenie: 10 kg v plastovom vedre s uzatvárateľným vekom. 

Zloženie:

Granulát z tavných a hnojív komponentov.

Výhody:

  • extrémne účinný proti mrazu až do - 45 ° C.
  • dobre drží aj na svahu.
  • špeciálne zaoblené kryštály nezraňujú zvieracie labky.
  • šetrnejší než bežná posypová soľ.
  • šetrný k podlahám z mramoru a umelej hmoty.
  • skvelé tavné vlastnosti.
  • vydrží až 3 dni, ak opätovne nesneží.
  • nevadí rastu rastlín.
  • biologicky šetrný.

Navyše možno využiť tiež k vysúšaniu vlhkých miestností a obytných vozov, pretože zo vzduchu sťahuje vlhkosť.

Spôsob použitia:

Ručne rovnomerne posypte na požadovanú plochu. Podľa miery výskytu snehu a ľadu použite približne 20-100 g na m².

Po použití dobre uzavrite.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Hmotnosť: 10 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.