cdVet Ekologický čistič BioClean (koncentrát)

Kód: CDV-3682 CDV-3683 CDV-3721 Zvoľte variant
Akcia
10 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO 12,90 € 24,90 € 82,90 € od 12,90 € –23 % –20 % –5 % až –23 %
ekologicky cistic bioclean koncentrat cdvet 100
12,90 € 24,90 € 82,90 € od 12,90 € –23 % –20 % –5 % až –23 % 9,90 € 19,90 € 78,70 € od 9,90 € 9,90 € / 100 ml 3,98 € / 100 ml
Skladom Skladom 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Objem
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Univerzálny, ekologický prostriedok. Majitelia psov a mačiek ho oceňujú predovšetkým pri odstraňovaní nepríjemných škvŕn a fľakov od moču, výkalov, zvratkov a krvi (háranie) z koberca a sedačky, alebo v aute.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

cdVet Ekologický čistič BioClean (koncentrát) je univerzálny, ekologický prostriedok z prírodných rastlinných tenzidov pre intenzívne čistenie a odmasťovanie.

Majitelia psov a mačiek oceňujú BioClean predovšetkým pri odstraňovaní nepríjemných škvŕn od moču, exkrementov, zvratkov a krvi (háranie) z kobercov, gaučov alebo autosedačiek.

V domácnosti Vám BioClean pomôže pri čistení záchodovej misy, podlahy (kvapnutím do vody), dvier, rámov okien, psie a mačacie misky. V kuchyni umyje skrinky, stoly, plechy na pečenie, mikrovlnku, rúru a iné mastnoty.

V automobile umyje BioClean nalepené mušky (predné sklo, kapota, maska), čiernu špinu z kolies auta (od brzdových doštičiek) a pár kvapiek do ostrekovača prispieva k lepšej viditeľnosti z auta (umyje predné sklo od mušiek a sadzí z dieselových áut, ktoré s vodou tvoria mastný film).

Pri odchove zvierat (stajne, kotce, dojárne mlieka, voliéry, mačacie toalety) odstraňuje BioClean živnú pôdu pre patogény. Tým je posilňovaná biologická rovnováha zdravého ustajnenia, čím sa znižujú podnety k ochoreniu zvierat.

BioClean je biologicky odbúrateľný (nezaťažuje životné prostredie) a je schválený taktiež na čistenie a umývanie v potravinárstve (stoly, podlahy, stroje). BioClean odmasťuje a umýva materiály všetkých druhov, nepoškodzuje kovy, plasty, gumu ani laky a nezanecháva lepivé stopy.

Všeobecný návod na použitie BioClean:

BioClean aplikujeme nanesením (nástrek, handra, umývacia hubka, mop). Necháme krátko pôsobiť (1 až 3 minúty). Prípadne rozotrieme (zapracujeme) handrou, mopom, kartáčom, štetcom alebo hubkou. Potom opláchneme vodou (teplá je lepšia).

Škvrny z kobercov: Po aplikácii BioCleanu prevlhčíme handričkou, predsušíme vyžmýkanou handričkou a následne dosušíme suchou handričkou.

Škvrny od moču, exkrementov a zvratkov: Po umytí zapáchajúcej škvrny od moču, exkrementov alebo zvratkov zo savých povrchov (koberce, textílie, špáry dlaždíc a kachličiek, drevené podlahy) sa natrvalo zbavíme zápachy nastriekaním prípravku Urin-Attacke. Urin-Attacke je enzymatický odstraňovač nepríjemných fekálnych zápachov (moč, exkrementy, zvratky), ktorý likviduje zápach prirodzeným mikrobiálnym rozkladom (enzymatická činnosť).

Upozornenie: Z legislatívnych dôvodov sa u nových šarží tohto produktu zmenila farba. Kvôli bezpečnosti pri používaní čistiacich prostriedkov v domácnosti teraz obsahuje BioClean modré potravinárske farbivo, aby nebol ľahko zameniteľný za nápoj/potravinu.

Príklady riedenia a používania BioClean:

BioClean riedime vodou podľa druhu nečistôt, podľa zaschnutosti nečistôt a podľa stupňa znečistenia v pomere 1:2 až 1:40. Všeobecne platí, že pri pravidelnom umývaní nám k optimálnej účinnosti stačí viac nariedený roztok (cca 1:9). Pri občasnom čistení (väčšinou už zaschnutých nečistôt) riedime menej. V najúpornejších prípadoch najprv použijeme BioClean neriedený.

Domácnosť:

 • staré škvrny od moču, exkrementov a zvratkov - 1:0 až 1:7
 • čerstvé škvrny od moču, exkrementov a zvratkov, krv, bielkoviny, tuky - 1:10
 • umývanie podlahy - 2 až 10 ml na 1 liter vody
 • záchodová misa a jej okolie - 1:9 až 1:20
 • psie a mačacie misky, pekáče, mikrovlnka, rúra a iné mastnoty - 1:9
 • vodovodné odpady (kuchyňa, kúpelňa) - 1:0
 • staré zaschnuté nečistoty - 1:0 až 1:7
 • kuchyňa (skrinky, stôl), dvere a rámy okien - 1:9 až 1:20

Automobil:

 • ostrekovače áut - 2 až 10 ml na 1 liter vody
 • nalepené mušky (predné sklo, kapota, maska), kolesá auta, mastná špina od oleja a vazelíny - 1:9, nastriekame pred vjazdom do autoumyvárne
 • motor auta, pánty dvier (po otvorení dverí) - konzervačný vosk 1:5 až 1:20
 • bicykel a motocykel - hnacia reťaz a ozubené reťazové kolieska - 1:5 až 1:20

Odchov zvierat:

 • stará zaschnutá vrstva v domácnosti, na dvore a v stajniach - 1:0 až 1:7
 • pre pravidelné umývanie v stajniach - 1:5 až 1:20
 • linka pre dojenie mlieka - 1:5 až 1:15

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 100 ml / 500 ml / 5000 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.