cdVet Prírodná dezinfekcia cdDes 500 ml

Kód: CDV-3686X
5 hodnotení
Značka: cdVet
23,90 €
3 - 7 pracovných dní

Vysoko účinná, nechemická alternatíva dezinfekčných a čistiacich prostriedkov proti baktériám, vírusom a plesniam

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Dezinfekcia bez chémie - "cdVet Prírodná dezinfekcia" (cdDes) je vysoko účinná, nechemická alternatíva dezinfekčných a čistiacich prostriedkov proti baktériám, vírusom a plesniam. Prírodná účinná látka Chlórnan sodný hubí baktérie a zlepšuje kvalitu vody oxidáciou jej zložiek, preto sa dá využiť napr. na rýchlu úpravu vody z potoka, rieky či kaluže. 

Plesne, baktérie, vírusy - Dôkladná hygiena je neodmysliteľná hlavne pri styku s plesňami alebo bakteriálnou a vírusovou infekciou. Dezinfekčnú očistu vykonávame všade tam, kde dochádza k priamemu kontaktu s týmito mikroorganizmami. Následne dezinfikujeme tiež ruky a predmety, ktoré sú v kontakte so zvieraťom (misky na pitnú vodu a krmivo, pelech, koterec, psia búda, terárium, obojok, kefa a pod.). 

Bezpečná pre všetkých - Šetrné zloženie dezinfekcie umožňuje tiež aplikáciu na rôzne plesňové ochorenia pokožky, aplikuje sa priamo na postihnutú oblasť. Nespôsobuje rezistencie - nemusí sa striedať s iným dezinfekčným prípravkom. Zabraňuje tvorbe biofilmov, je šetrná k životnému prostrediu a je úplne bezpečná pre zvieratá aj ľudí.

Zloženie:

Voda upravená pomocou špeciálnej elektrolýzy, Natriumhypochlorid (Chlórnan sodný) - koncentrácia <1% (usmrcuje baktérie vo vode počas 15 až 30 min.).

Pridané látky: ŽIADNE

Biocíd "cdDes" neobsahuje  žiadne syntetické látky  >> pridané nie sú umelé vône, chemické konzervanty ani iné éčka. Zložený je len z prírodných organických komponentov >> preto je dobre prijímaný, nedráždi a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Aplikácia:

  • Roztok je pripravený rovno na použitie.
  • Pomocou rozprašovača ho jednoducho nastriekame zo vzdialenosti 20 až 30 cm na postihnutú oblasť.

Zaradenie podľa legislatívy: "cdDes" je biocídnym výrobkom typu 3. Číslo schválenia ÚSKVBL 53/2013.

Optimálny pomer Cena / Prínos:

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdravie. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možnosťou uzdravenie je tajomstvom úspechu cdVet produktov. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Objem: 500 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.