cdVet Vysušujúca kremelina Parazit Ex

Kód: CDV-33163 CDV-3374 CDV-3375 CDV-33751 Zvoľte variant
7 hodnotení
Značka: cdVet
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
cdvet kremelina diatomit 50
13,90 € 23,90 € 31,90 € 67,90 € od 13,90 €
3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní 3 - 7 pracovných dní Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Účinné a bezpečné odstránenie parazitov, roztočov a bĺch. Silne nadväzuje vlhkosť a tiež trus bĺch alebo roztočov a optimalizuje tak hygienu zvieraťa a jeho okolie, má dlhotrvajúcu účinnosť.

Detailné informácie

Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Prírodné produkty bez škodlivej chémie
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Bezplatné veterinárne poradenstvo
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €
Doprava zadarmo na objednávky nad 50 €

Podrobný popis

Ostré kryštáliky, o ktoré si parazity rozrežú brucho a vyschnú - využitie doma (podlaha, pelech) pes, mačka.

Dehydruje parazity - "cdVet Vysušujúca kremelína" sú mikroskopické kryštáliky, o ktoré si parazity rozrežú povrch brucha a následne vyschnú (dehydratácia). Kremelína je 100% prírodná, silne nadväzuje vlhkosť a tiež trus bĺch alebo roztočov a optimalizuje tak hygienu zvieraťa a jeho okolie, má dlhotrvajúcu účinnosť.

Využitie a aplikácia - kremelínu využívame v domácnostiach, v okolí psa či mačky, v miestach ich pohybu (podlahy, pelech, auto) alebo v kotercoch, stajniach, voliérach. Jemne ju rozprášime v tenkej vrstve. Musí byť vždy suchá, ak dôjde k navlhnutiu, dózu nechajte otvorenú v blízkosti kúrenia vysušiť.

Bezpečná pre všetkých - Nemá žiadne vedľajšie účinky, je bezpečná pre mláďatá, gravidné a dojčiace matky, rovnako tak pre deti a dospelých (neobsahuje žiadne zdraviu škodlivé chemické látky). 

Originálny nemecký názov je „Kieselgur Diatomite“.

Zloženie:

100% prírodné, jemne namleté schránky kremičitých rias.

Balenie: Dóza s rozprašovacími otvormi alebo v prípade veľkých balení plastová dóza s vekom. Pri správnom skladovaní v suchu má kremelína neobmedzenú trvanlivosť.

Spôsob použitia:

V byte - Prášok rozprášte v domácnosti čo najrovnomernejšie. Predovšetkým na koberce, do rohov a škár, na pelechy. Potrebné množstvo záleží na charaktere materiálu, pri použití by mala byť vidieť tenká svetlá vrstva. Za dva dni dôkladne povysávajte a vymeňte vysávačový sáčok.

V stajni - Prášok naneste starostlivo na podlahy, steny, do rohov. Kremelina sa dá využiť aj tak, že sa zmieša s vodou a na stenu sa nanesie pomocou štetca alebo nastrieka pomocou tlakového rozprašovača s väčšími otvormi. Akonáhle dôjde k jej vysušeniu, rozvinie sa účinnosť.

Životný cyklus blchy trvá 3-6 týždňov, preto by sa tento postup mal opakovať do úplnej likvidácie všetkých vývojových štádií blchy.

Upozornenie:

Nepoužívajte v blízkosti chovu roztočov, bĺch, či iného hmyzu, mohlo by dôjsť k ich vyhubeniu.

Kremelína môže mierne zmeniť farbu niektorých materiálov. Preto ju pred použitím vyskúšajte na mieste, ktoré nie je vidieť a kde prípadné sfarbenie nebude na závadu.

Dodatočné parametre

Kategória: Čistota a hygiena
Hmotnosť: 100 g / 250 g / 1500 g / 5000 g

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Logo-klein

Zámerom firmy cdVet je, aby sa pomocou prírodných produktov pre zvieratá znižovalo používanie antibiotík, kortikoidov, chemických antiparazitík a iných syntetických látok. Prírodné produkty môžu pri liečbe a chove zvierat nahradiť syntetické lieky. Okrem pozitívnych účinkov na zdravie zvierat sa tým zníži aj zaťaženie životného prostredia celkovo. Ochrana zdravia zvierat a ľudí sa začína zdravou prírodnou výživou a prírodnými produktmi pre zdravie a starostlivosť.

Produkty značky cdVet sú zložené výhradne z najkvalitnejších surovín od dodávateľov, ktorí rozumejú prirodzenému zdraviu. Kritériom výberu surovín je len kvalita, čo má svoju cenu. Umenie tvoriť funkčné receptúry na základe poznatkov príčin chorôb a možností uzdravenia je tajomstvom terapeutického úspechu produktov cdVet. Trvalý rast predajov potvrdzuje spokojnosť užívateľov s pomerom Cena / Prínos.